Kulturalne dzieciaki w Konsulacie Kultury. Rodzinne gry miejskie!

DLA DZIECI

W cztery wakacyjne niedziele zapraszamy na gry rodzinne organizowane przez Konsulat Kultury. Będziemy się bawić w przestrzeni miejskiej chłonąc ją wszystkimi zmysłami i rozwiązując zagadki. Bądźcie z nami!ZMYSŁY GDYNI

12.07 oraz 16.08, godz. 10-15, wstęp wolny

Obowiązują zapisy poprzez stronę gck.gdynia.pl. Start zapisów na dwa tygodnie przed grą.

Patrząc, słysząc, dotykając i smakując kształtujemy wiedzę o najbliższym otoczeniu. Nasze zmysły są kluczowym przewodnikiem dorastania i poznawania. Wyostrzając je przeżyjemy niezapomnianą wędrówką po mieście pełnym przygód i wrażeń.

Gra miejska „Zmysły Gdyni” prowadzić będzie przez 6 punktów dedykowanych różnym zmysłom. W każdym z nich na uczestników czekać będą aktorzy-animatorzy oraz pamiątkowe naklejki.

Zabawa adresowana jest  do rodzin dzieci w wieku przedszkolnym. Z powodzeniem odnajdą się na niej także dzieci ciut młodsze lub starsze. Rodzinna Gra miejska to świetny pretekst, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie i bezpiecznie spędzić czas wędrując po Gdyni, jednocześnie ucząc się i rozwijając kompetencje poznawcza najmłodszych.

W każdej zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 rodzin. Na uczestników gry, którzy zbiorą wszystkie naklejki, czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury. Gra dedykowana w szczególności rodzinom z dziećmi w wieku 1-6 lat, ale starsze też się nie będą nudzić!

Prosimy zapoznać się z regulaminem gry „Zmysły Gdyni”.


TAJEMNICA KONSULATU KULTURY

26.07 oraz 30.08, godz. 10-15, wstęp wolny

Zapisy na grę 30 sierpnia:  https://forms.gle/fCc3q9Xjuqcdx4x26

Obowiązują zapisy poprzez stronę gck.gdynia.pl. Start zapisów na dwa tygodnie przed grą.

Twoja rodzina chętnie sięga po lekturę kryminałów? Lubicie tropić, dedukować i odkrywać tajemnice razem z ich bohaterami? Jeśli kochacie zagadki i nie boicie się niecodziennych wyzwań, mamy dla was ważną informację. W dniach 26 lipca i 30 sierpnia 2020 roku, w Konsulacie Kultury odbędą się spotkania rodzinnych biur detektywistycznych z Gdyni. Razem poznamy „Tajemnicę Konsulatu Kultury”.

Czy uda się Wam ją rozwikłać?

Będziecie świadkami niecodziennej sytuacji. Otrzymacie mapę okolicy z zaznaczonymi poszlakami, a także zaszyfrowany klucz dostępu do miejskiego monitoringu. Będziecie szukać śladów, dedukować, a przy okazji przeżyjecie detektywistyczną przygodę w Gdyni Śródmieściu.  

Uczestnicy zabawy muszą posiadać jeden smartfon lub tablet z dostępem do Internetu. Zapisy do rodzinnej gry miejskiej „Tajemnica Konsulatu Kultury” rozpoczną się dwa tygodnie przed wydarzeniem poprzez formularz na stronie www. W każdej zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 rodzin. Gra dedykowana jest przede wszystkim rodzinom dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym (6-12 lat). Na wszystkich uczestników gry, którzy rozwiążą zagadkę, czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury.

Prosimy zapoznać się z regulaminem gry „Tajemnica Konsulatu Kultury”.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156