Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury

DYREKTOR
Jarosław Wojciechowski

j.wojciechowski@gck.gdynia.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA
Leszek Kopeć

KIEROWNIK BIURA DYREKTORA
Agnieszka Grabowska

biuro@gck.gdynia.pl

SEKRETARIAT
Alicja Morena, Alicja Pek, Joanna Zagdan
tel. 58 664 73 77
sekretariat@gck.gdynia.pl



Dział księgowości

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Hanna Żurawska

tel. 58 668 02 21
h.zurawska@gck.gdynia.pl

KSIĘGOWA
Ewelina Sesiuk

tel. 58 527 49 02
e.sesiuk@gck.gdynia.pl

KSIĘGOWA
Krystyna Wójcik-Ojowska

tel. 58 527 49 02
k.wojcik@gck.gdynia.pl

UMOWY
Ewa Powolna
tel. 58 527 49 03
e.powolna@gck.gdynia.pl

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI
Kinga Przedlacka

tel. 58 527 49 01


DZIAŁ imprez i promocji

KIEROWNIK DZIAŁU
Piotr Sobierski
tel. 58 527 49 21
p.sobierski@gck.gdynia.pl

KOORDYNACJA SCENY TEATRALNEJ
Agnieszka Choińska

tel. 58 527 49 04
a.choinska@gck.gdynia.pl

KOORDYNACJA GRUP TEATRALNYCH
Beata Szadziul

tel. 58 527 49 04
b.szadziul@gck.gdynia.pl

KOORDYNACJA WYDARZEŃ MUZYCZNYCH I EDUKACJI
Patrycja Łukaszewska
tel. 58 664 73 91
p.lukaszewska@gck.gdynia.pl

PROMOCJA
Anna Żukowska
tel. 58 527 49 01
a.zukowska@gck.gdynia.pl


Administracja

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI
Roman Małkowski

tel. 58 527 49 04
r.malkowski@gck.gdynia.pl

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI
Daniel Pabisz

tel. 58 527 49 04
danielpabisz@gmail.com

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY GDYŃSKIEGO CENTRUM FILMOWEGO
Maciej Marcinkowski
m.marcinkowski@festiwalgdynia.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Mateusz Gigiewicz
m.gigiewicz@gck.gdynia.pl


Obsługa sceny i widowni

INSPICJENTKI I GARDEROBIANE
Agnieszka Skibicka, Marta Woods
inspicjent@gck.gdynia.pl

ŚWIATŁO / DŹWIĘK
Marcin Plewiński 
Adrian Jerzy Amrugiewicz 

CHARAKTERYZACJA
Aleksandra Maliszewska

DZIAŁ TECHNICZNY
Kazimierz Domaszk, Wiesław Klocek, Karol Sulżyński, Robert Tomaszewski, Maciej Wiśniewski

OBSŁUGA WIDOWNI
Nina Biedunkiewicz, Klaudia Jendrzejewska, Magda Mielke, Monika Rucińska, Zuzanna Szadziul, Jowita Templin-Szuta, Maria Terlikowska, Joanna Uzar, Ewa Żelek


Gdynia Classica Nova / Niedziela Melomana

DYREKTOR ARTYSTYCZNY GDYNIA CLASSICA, KOORDYNATOR KONCERTÓW MUZYKI KLASYCZNEJ
Krzysztof Dąbrowski
koncerty.gdynia@gmail.com


Gdyński fundusz filmowy

OBSŁUGA FUNDUSZU FILMOWEGO
Jerzy Rados
tel. 501 518 500
jr@gsf.pl


kwartalnik artystyczny „Bliza”

SEKRETARZ KWARTALNIKA „BLIZA”
Adam Kamiński

tel. 600 480 686
kwartalnik.bliza@gmail.com

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156