„Kosz” | spektakl dla dzieci

TEATR | DLA DZIECI 1+

„Kosz” Piotra Srebrowskiego to spektakl dźwięczny i obrazowy. Widzowie od początku do końca będą zaczarowani magią tworzenia.

Na przedstawienie może przyjść każdy mieszkaniec świata. Językiem jest ruch, muzyka i to, co kryje się w koszu. Dzieci podczas spektaklu będą się uczyć jak dbać o naszą Ziemię, uruchamiają wszystkie swoje zmysły. 

Przedstawienie jest świetnie odbierane zarówno przez małych widzów, jak i towarzyszących im dorosłych, bawiąc abstrakcyjnym humorem przy nietuzinkowym wykorzystaniu m.in. przedmiotów codziennego użytku. Za pomocą spektaklu pokazujemy dzieciom, jak w kreatywny sposób po raz kolejny wykorzystać rzeczy postrzegane jako śmieci, nadając im drugie życie. Uczymy najmłodszych ekologii, segregacji, samoświadomości oraz odpowiedzialności za przyszłość, w której będą żyły. Celem naszego spektaklu jest edukacja młodego pokolenia widzów.

Zapraszamy dzieci od 1 roku. Spektakl jest idealny dla przedszkoli i zerówek. Po spektaklu zapraszamy grupy na scenę do wspólnego segregowanie przedmiotów.

Bilety: 30 zł, grupowy 25 zł (dostępny w kasie GCK). 

Reżyseria: Piotr Srebrowski

Obsada: Dorota Sadowska, Martyna Janczewska, Jakub Piprowski/Piotr Sadkowski

Kostiumy: Magdalena Kurek

Produkcja: Teatr 4 Miasto

Muzyka: John Bartmann

Czas trwania spektaklu: 30 min
Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156