Hotel Palace

TEATR

W Polsce mówi się „Rejsem” natomiast we Francji cytatami z „Hotelu Palace”. Przez wiele lat kultowy serial kształtował typ francuskiego humoru.

Zapraszamy na wieczór pełny przepychu, bogactwa, luksusu, absurdalnego humoru i niczym nieskrępowanej wolności! W Hotelu Palace nikt nie czuje się biedny i niczego nie musi ukrywać! Być może to jedyna szansa by przeżyć to, o czym śnicie w swoich domach, a do czego wstydzicie się przyznać rodzinie…

Tomasz Valldal Czarnecki – scenariusz, reżyseria

Absolwent Akademii Teatralnej w Białymstoku (Wydział Sztuki Lalkarskiej). Od 2006 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Spektaklem „… i inni” zajął I miejsce w konkursie teatralnym na najlepszą inscenizację sztuki Macieja Wojtyszko „Brombolandia 2007″. Reżyser, odtwórca głównej roli i autor scenariusza do spektaklu muzycznego „Straszne Dzieci” (TM w Gdyni, 2009). Nauczyciel w Studium Wokalno-Aktorskim. Instruktor Teatru Muzycznego Junior. W ramach akcji „Lato w teatrze” wyreżyserował spektakle: „Calineczka”, „Zielona Wyspa Bana na”, „Brzydkie kaczątko”, „Królewna Śnieżka” i „Nie ma tego złego” (spektakl nagrodzony).

Artur Guza – muzyka

Ukończył Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Instruktor Teatru Muzycznego Junior i projektu „Lato w teatrze”. Jest kompozytorem i aranżerem muzyki do spektakli: „Z twarzą przy ścianie” (reż. T. Mandes), „Prezydentki”, „Opowieść o zoo” (reż. M. Talarczyk), „Szach i Papuga” (reż. M. Ryś, współkompozytor), „Nie ma tego złego”, „Calineczka”, „Zielona wyspa Bana na”, „Brzydkie kaczątko”, „Królewna Śnieżka” (reż. T. Czarnecki). Producent muzyczny płyty cegiełki „Pozwól jej tylko…”. Aranżer muzyki do spektaklu „Gdyby do szkoły chodziły anioły” (TM w Gdyni, reż. Z. Sikora). Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej).

Maria Żynel – scenografia, kostiumy

Absolwentka Akademii Teatralnej w Białymstoku (Wydział Sztuki Lalkarskiej). Współpracowała z teatrem Kompania Doomsday (współrealizacja spektaklu „Kąsanie” w reż. M. Bikowskiego i „Skrawki” w reż. M. Bartnikowskiego). Współrealizatorka spektaklu „Alicja?” (Teatr Malabar Hotel, reż M. Bikowski). Terapeutka w białostockim oddziale Polskiego Oddziału Niewidomych (III nagroda na Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Grudziądzu za spektakl „Nasz sposób na złe przedstawienia”). Obecnie wykładowca i studentka reżyserii Akademii Teatralnej w Białymstoku.

Specjalne podziękowania za bezinteresowną pomoc przy realizacji spektaklu Paniom:
Malinie Prześludze,
Marcie Piwowarczyk,
Reni Bigus,
Bogumile Makowskiej,
Dorocie Richert,
Marii Orlińskiej,
Barbarze Cendrowskiej,
Marii Niklas oraz Panom:
Mirosławowi Niebodajewowi,
Piotrowi Manasterskiemu
oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili…

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156