Sylwester w Konsulacie

Zapraszam Państwa na wyjątkowy wieczór sylwestrowy w Konsulacie Kultury. W kameralnym gronie, wraz z aktorami i realizatorami spektaklu „Rewia – lata 20. lata 30.” powitamy 2019 rok.

Plan wieczoru przedstawia się niezwykle ciekawie. Na rozpoczęcie zapraszamy Państwa na spektakl, w którym artyści Bałtyckiego Teatru Różnorodności przypomną Wam najbardziej znane szlagiery międzywojenne.

Po przedstawieniu rozpoczynamy zabawę sylwestrową.

W pierwszej kolejności zapraszamy do kawiarni Konsulatu Kultury oraz Sali w podziemiu gdzie DJ, w tej roli sama Maria Tymańska, porwie Państwa do zabawy. W tym samym czasie w przestrzeni patio, w specjalnie na tę okazję wybudowanym namiocie, znajdzie się zimny i ciepły bufet. Dodatkowo na gości w barze czekać będzie alkohol w promocyjnych cenach, w tym m.in. wina specjalnie dobrane na ten wieczór przez Marka Kondrata.

Po godzinie raz jeszcze spotkamy się w sali teatralnej, która tym razem zmieni się w estradę koncertową i parkiet taneczny. Swoją drogą ta wyjątkowa noc to także okazja, aby zajrzeć w zazwyczaj niedostępnie miejsca w Konsulacie Kultury.

Na scenie rozpoczniemy koncert niesamowitych Electric Girls. Cztery przepiękne artystki porwą Państwa do tańca. Ich energia, żywiołowość, uroda oraz niesamowity warsztat muzyczny nie pozwolą nikomu usiedzieć w miejscu.

Program wieczoru:

– 19:00 – powitalna lampka szampana

– 19:30 – „Rewia – lata 20. lata 30.” – spektakl

– 20:45 – DJ Maria Bros / otwarcie bufetu i baru (sala w podziemiu, kawiarnia i namiot na patio)

– 21:45 do 22:15 – Electric Girls set I (sala teatralna)

– 22:15 do 23:00 – DJ Maria Bros

– 23:00 do 23:30 – Electric Girls  Set II

– 00:30 do 01:00 – Electric Girls Set III

– 01:00 do 02:30 – DJ Maria Bros

W czasie wieczoru Sylwestrowego, od godz. 20:45, na gości czekać będzie ciepły i zimny bufet.

Rewia – lata 20. lata 30.

Najnowsza premiera Bałtyckiego Teatru Różnorodności. Zapraszamy na czarowną rewię, gdzie pióra i brokatowe zwoje stworzą gustowną choreografię w takt dawnych szlagierów. Przeniesiemy się w czasy, gdy po Świętojańskiej sunęły Buick’i i Fordy, a eleganci glancowali wyjściowe pantofle pomadą marki India. Z radioodbiorników płynął głos Bodo i Fogga, a gdy żywiołowo tańczyła na scenie Loda Halama, zespoły Girls machały w takt nóżkami. Odtworzymy tamto nocne życie, eleganckie i nieskończenie żywe w naszych sercach.

Reż. Tomasz Podsiadły

Electric Girls

Projekt Electric Girls to niesamowita, klubowa energia na szpilkach!

W skład zespołu wchodzą wyjątkowo uzdolnione Instrumentalistki czyli Absolwentki Akademii Muzycznych, Wokalistka Asia Ash jest laureatką nagrody Eska Music Awards, a Djką obecnie jedna z najbardziej pożądanych miksujących kobiet młodego pokolenia!

Każda z dziewczyn posiada ogromne i długoletnie doświadczenie w występach klubowych, dzięki czemu dokładnie wie jaką muzyczną energię przekazać ze sceny, aby parkiet wypełnił się po brzegi.

Występ Electric Girls to show polegające na energetycznych klubowych utworach znanych ze stacji muzycznych, mixowanych przez djkę oraz wsparte brzmieniem vocalu, saksofonu i skrzypiec elektrycznych na żywo.

Artystki doskonale znane z występów w najlepszych klubach w całej Polsce połączyły siły, tworząc projekt będący niekwestionowaną nowością na polskiej scenie eventowej oraz bombą energetyczną nie do zatrzymania.

DJ MARIA BROS

Swoją przygodę z graniem na imprezach zaczęła mając 16 lat, od puszczania reggae z dwóch discmanów, na warszawskich squotach. Następnie zaczęła debiutować w stołecznych klubach, kultowych dla muzyki alternatywnej, m.in w Punkcie, Jadłodajni Filozoficznej czy CDQ’u. Była założycielką dwóch soundsystemów – Joint Me Squad oraz Jah Dollz, z którymi występowała na największych imprezach reggae w Polsce, m.in Ostróda Reggae Festival, czy Reggaeland. Kolejnym etapem jej działalności imprezowej był cykl „Babalanga” w warszawskim klubie Mandala, podczas którego prezentowała wyłącznie utwory wykonywane przez kobiety. W 2012 roku zdecydowała ostatecznie rozstać się z muzyką jamajską, na rzecz klubowej. Po krótkiej przerwie w graniu, pojawiła się jako rezydentka warszawskiego klubu delite, gdzie organizowała imprezy „Po Bandzie” wraz z blogerką modową, Julią Kuczyńską (Maffashion). Po przeprowadzce do Gdańska zawitała na trójmiejskiej scenie klubowej, w takich miejscach jak Mewa Towarzyska, Kongo, Cooltura, Red Light, oraz jako dj i booker do gdańskiego Aioli. Ponadto gra na zamkniętych imprezach firmowych.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156