Leszczoteka

MUZYKA

Koncert online na fanpage’u Studio Konsulat i Konsulat Kultury I Gdyńskie Centrum Kultury oraz na you tube https://www.youtube.com/channel/UCyrW5IANbFjKqRJJON3xljg/live

Któż z nas nie zna takich przebojów, jak „Kombinuj dziewczyno” czy „Ta dziewczyna”? Twórcą muzyki i słów tych piosenek jest gdynianin – Maciej Łyszkiewicz.

Znacie te piosenki w interpretacji męskiej, a na koncercie spojrzymy na te i inne przeboje oczyma kobiety – Agnieszki Skawińskiej. Leszczoteka to zbiór piosenek z repertuaru znanego w całej Polsce zespołu Leszcze.

Agnieszka Skawińska

Aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Dająca się poznać również na arenie międzynarodowej poprzez gościnne występy na Festiwalach, Koncertach czy udział w spektaklach. Jako dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi i Założycielka Zawodowego Teatru MDK propaguje edukację artystyczną. Organizatorka życia kulturalnego i pasjonatka życia.

Maciej Łyszkiewicz

Gdyński pianista, kompozytor i autor tekstów. Laureat wielu nagród za swoją twórczość m.in. Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni. Twórca zespołów Leszcze, No Limits, Iza&Latynoscy Brothers i The Q. Swój czas poświęca również na działania charytatywne, m.in. koncert Muzycy dla Hospicjum. Jego muzyka prezentowana jest w Polsce i w stacjach radiowych na całym świecie.

LISTA UTWORÓW:
1. Ta dziewczyna
2. Daj mi szansę
3. Kim jest on?
4. Irena-moja miłość
5. To była chwila
6. Ulice Gdyni
7. Twe usta jak maliny
8. A ja wolna jak ptak
9. Dolores
10. Kombinuj dziewczyno

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156