Koncerty na Patio: Pepi z zespołem

MUZYKA

W ramach projektu „Scena na patio”, w którym udostępniamy młodym zespołom przestrzeń, wystąpi Paulina Kowalska.

Pepi, a właściwie Paulina Kowalska, to 27-letnia wokalistka urodzona i zamieszkała w Gdyni. Od wielu lat szlifuje swój warsztat wokalny. Już jako nastolatka utworzyła swój pierwszy duet muzyczny, dzięki któremu miała możliwość śpiewać w trójmiejskich pubach i kawiarniach, również na deskach Teatru Gdynia Główna.

Przez kolejne lata występowała podczas ceremonii ślubnych oraz biorąc udział w różnych projektach m.in. u boku Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Od grudnia 2020 roku promuje siebie jako „Pepi wokalistka” publikując swoje autorskie piosenki w serwisach streamingowych. Jest tegoroczną uczestniczką „Szansy na sukces”. Pod koniec 2021 założyła zespół,  z którym gra koncerty live”.

Choć twórczość Pepi to muzyka pop z elektronicznym brzmieniem, to podczas występów koncentruje się na dynamicznym dźwięku gitar i perkusji, przedstawiając swoje utwory w nowym świetle. Będzie różnorodnie i kolorowo. Widzowie usłyszą mocniejsze i lżejsze tony, co sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Koncert odbędzie się na Patio Konsulatu Kultury w Gdyni 16 sierpnia, wtorek, o godz. 18:30. Wstęp wolny.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156