Koncert: dzieła wybrane

MUZYKA

W ramach projektu „Scena na patio”, w którym udostępniamy młodym zespołom przestrzeń, wystąpi zespół ‘dzieła wybrane’!

‘dzieła wybrane’ to zespół, który tworzy 9 młodych muzyków.
Od 2017 roku grali w wielu miejscach w Polsce i wystąpili m.in. na Festiwalu SALWA lub SLOT Pomorze.

Swoim akustycznym brzmieniem pozwalają słuchaczowi zatrzymać się w innym świecie bez zbędnego pośpiechu. Zespół gra swoją autorską muzykę, w której jak się okazuje świetnie odnajdują się różne instrumenty, takie jak skrzypce, altówka, fagot, flet, kontrabas, akordeon, pianino czy perkusjonalia. W 2020 roku wydali swoją pierwszą EP’kę “Minialbum”. Zespół można znaleźć w social mediach oraz na Spotify, YouTube oraz Tidal.

Podczas koncertu nie zabraknie nowości i wspólnego relaksu. Muzyka, którą grają to połączenie akustycznego i instrumentalnego brzmienia. Grają swoje autorskie utwory, które opowiadają o życiu i codzienności. Ich koncert to idealna muzyczna propozycja na zakończenie wakacji.

Koncert odbędzie się na Patio Konsulatu Kultury w Gdyni 30 sierpnia, wtorek, o godz. 18:00. Wstęp wolny.