Dobry Ruch – zajęcia oparte o elementy Terapii Tańcem i Ruchem | marzec-kwiecień

TANIEC | 18+

Pierwszego dnia wiosny rozpoczynam kolejny, 4-tygodniowy cykl zajęć, które łączą w sobie mądrość Terapii Tańcem i Ruchem oraz wnikliwość Laban Bartenieff Movement System.

Tym razem będziemy:

• budzić żywotność w ciele,
  • uwalniać ekspresję,
  • szukać regeneracji,
  • eksplorować doświadczanie przyjemności w ruchu.

Warsztaty nie polegają na odtwarzaniu choreografii i uczeniu się sekwencji ruchowych. Nie musisz posiadać umiejętności tanecznych, aby w nich uczestniczyć i z nich skorzystać.

O MNIE:
Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam też roczny kurs Trenerki języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, a także uczestniczyłam w szeregu warsztatów z zakresu prowadzenia zajęć opartych o elementy Terapii Tańcem i Ruchem.

Od 13 lat tańczę Flamenco. Taniec daje mi możliwość wyrażania emocji i ekspresji. Ruch daje mi poczucie wolności, zdrowie, siłę, energię i dobry nastrój. Wierzę, że ze swoim ciałem trzeba ściśle współpracować. Ciało mówi mi, kiedy powinnam przystopować, kiedy przyspieszyć, co naprawić, a co pozostawić takim, jakim jest. I pamięta wszystko.

Obecnie łączę swoje doświadczenia z zakresu psychologii i tańca, realizując warsztaty wykorzystujące elementy Języka Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS) oraz Terapii Tańcem i Ruchem (DMT).

DATA I MIEJSCE:
Konsulat Kultury Gdynia, ul. Jana z Kolna 25
Wybrane czwartki – godz. 19:30-20:30

Terminy: 21 marca, 28 marca, 4 kwietnia, 11 kwietnia.

ZAPISY:
przez formularz online

Liczba miejsc na sali jest ograniczona (maksymalnie 12 osób). Decyduje kolejność wpłat.

Warsztaty opierają się m.in. na procesie grupowym, dlatego też można zapisać się tylko na cały cykl. Nie można dołączyć do grupy po pierwszych zajęciach.

KOSZT:
120 zł (przy wpłacie do 16 marca) lub 150 zł (przy wpłacie po 16 marca.)

Możliwość rezygnacji i zwrotu całej wpłaty do 16 marca. Po tym terminie, wpłata pomniejszona jest o opłatę rezerwacyjną 40 zł.
Cena obejmuje cały cykl warsztatów (4h).

PŁATNOŚCI:
Bodymental Magdalena Sadowska, mbank 50 1140 2004 0000 3702 8266 2940, tytułem: “Imię i nazwisko, Dobry Ruch Konsulat”.

KONTAKT:
Magda Sadowska