Dobry Ruch – zajęcia oparte o elementy Terapii Tańcem i Ruchem

TANIEC | 18+

Dobry Ruch. Warsztat zakotwiczenia w ciele

Wyrusz w podróż ku odkrywaniu siebie!
Zapraszam na kolejny cykl w ramach zajęć Dobry Ruch.
5-tygodniowe warsztaty, które łączą w sobie mądrość Terapii Tańcem i Ruchem oraz Laban Bartenieff Movement System. Zanurz się w transformującej podróży zaprojektowanej, aby:
– zwiększyć świadomość ciała i ucieleśnić właściwości ruchu,
– eksplorować połączenia w ciele,
– uwolnić ekspresję,
– poczuć zakotwiczenie w ciele.

Potencjalne korzyści z uczestnictwa w warsztatach:
– pełniejszy dostęp do odczuć z ciała,
– redukcja stresu i relaks,
– skupienie się na chwili obecnej,
– rozwijanie wewnętrznych zasobów,
– uziemienie.

Warsztaty nie polegają na odtwarzaniu choreografii i uczeniu się sekwencji ruchowych. Nie musisz posiadać umiejętności tanecznych, aby w nich uczestniczyć i z nich skorzystać.

O MNIE:
Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłam też roczny kurs Trenerki języka ruchu i świadomej pracy z ciałem, a także uczestniczyłam w szeregu warsztatów z zakresu prowadzenia zajęć opartych o elementy Terapii Tańcem i Ruchem.

Od 13 lat tańczę Flamenco. Taniec daje mi możliwość wyrażania emocji i ekspresji. Ruch daje mi poczucie wolności, zdrowie, siłę, energię i dobry nastrój. Wierzę, że ze swoim ciałem trzeba ściśle współpracować. Ciało mówi mi, kiedy powinnam przystopować, kiedy przyspieszyć, co naprawić, a co pozostawić takim, jakim jest. I pamięta wszystko.

Obecnie łączę swoje doświadczenia z zakresu psychologii i tańca, realizując warsztaty wykorzystujące elementy Języka Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS) oraz Terapii Tańcem i Ruchem (DMT).

DATA I MIEJSCE:
Konsulat Kultury Gdynia
Czwartki – godz. 19:30-20:30
1h warsztatów 1 raz w tygodniu przez 5 tygodni – 5h zajęć
8 lutego – 7 marca 2024

ZAPISY:
przez formularz:
Liczba miejsc na sali jest ograniczona (maksymalnie 12 osób). Decyduje kolejność wpłat.
Warsztaty opierają się m.in. na procesie grupowym, dlatego też można zapisać się tylko na cały cykl 5-tygodniowy. Nie można dołączyć do grupy po pierwszych zajęciach.

KOSZT:
150 pln – przy wpłacie do 5 lutego
180 pln – przy wpłacie po 5 lutego
Możliwość rezygnacji i zwrotu całej wpłaty do 5 lutego. Po tym terminie wpłata pomniejszona jest o opłatę rezerwacyjną 40 zł.
Cena obejmuje cały cykl warsztatów (5h).

PŁATNOŚCI:
Bodymental Magdalena Sadowska, mbank 50 1140 2004 0000 3702 8266 2940, tytułem: “Imię i nazwisko, Dobry Ruch Konsulat”.

KONTAKT:
Magda Sadowska