Mała Gdyńska Filharmonia – poranki muzyczne dla dzieci

MUZYKA

Mała Gdyńskie Filharmonia powraca. Na dobry początek nowego sezonu zapraszamy na najlepsze koncerty w nowej odsłonie.

Drodzy Widzowie! Kupując bilety na ten koncert będziecie mogli zająć miejsca obok dzieci.

Zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce przygotowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia.

Miejsca obok siebie zostaną Wam przydzielone na miejscu przez naszą Obsługę Widza.

„Akademia Pana Kleksa powraca”

11.10.2020, niedziela, godz. 11 – koncert odwołany

W nowy sezon artystyczny, w który wyruszamy po bardzo długiej przerwie, wprowadzimy Was dzięki niezapomnianym piosenkom z Akademii Pana Kleksa. Nie zabraknie dobrze Wam znanych utworów – „Na wyspach Bergamutach”, „Kaczka dziwaczka” czy „Cała naprzód”. Przygotowaliśmy Wasze ulubione przeboje w różnorodnych aranżacjach. Na scenie wystąpią wspaniali artyści i moc energetycznych instrumentów.

Wykonawcy: Joanna Gorzała – wokal, Tomasz Jocz – fortepian, Tomasz Klepczyński – saksofon, Beniamin Baczewski – gitara basowa i aranżacje, Robert Głód – perkusja.

Milion gwiazd – zaczarowane spotkanie z muzyką bajkową

15.11.2020, niedziela, godz. 11

Na scenie pojawią się artyści, którzy zaśpiewają piosenki znane Wam doskonale z najpiękniejszych bajek, takich jak „Kopciuszek”, „Pinokio” czy „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W niezwykłych aranżacjach Beniamina Baczewskiego usłyszycie Paulinę Araśniewicz, której głos wprawi w cudowny nastrój każdego małego i dużego melomana.

Wykonawcy: Paulina Araśniewicz – sopran, Tomasz Jocz – fortepian, Beniamin Baczewski – klarnet i aranżacje, Ewelina Radwańska – skrzypce, Karol Sokołowski – wiolonczela.

„Świąteczny koncert w zimowej czapce”

13.12.2020, niedziela, godz. 11

Wszyscy, którzy kochają św. Mikołaja i Boże Narodzenie, będą mieli okazję posłuchać chóru No Saints. Młodzi artyści zaśpiewają najpopularniejsze świąteczne hity, jak również najpiękniejsze piosenki gospel. Gwarantujemy, że podczas grudniowego koncertu melodie te wprowadzą Was w świąteczną atmosferę.

Wykonawcy: Chór No Saints, dyrygent: Karolina Adamiak-Pruś.