Artystyczny Klub Rodzica

Dla dzieci | 2-5 lat

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.*

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA W KONSULACIE KULTURY

06.04.2024 r., godz. 10:00 | „Mleczna droga” – spotkanie z kozą Jagą (Uwaga: Inna cena! 15 zł od każdego uczestnika, również dorosłego)

W spotkaniu „Mleczna Droga” dzieci będą miały okazję spotkać się z kozą Jagą, gdzie wspólnie odkryją tajniki dojenia oraz wyrobienia masła i twarogu. To nie tylko zabawne zajęcia, ale także edukacyjna przygoda, podczas której dzieci dowiedzą się więcej o zwierzętach gospodarskich, tworząc jednocześnie smaczne produkty mleczne.

20.04.2024 r., godz. 10:00 | „Zabawa i Odkrywanie: Świat Dotyku z Dziećmi” 

Zapraszamy na niezwykłe zajęcia, podczas których będziemy rozwijać zmysł dotyku u rodziców i dzieci! To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na budowanie więzi między rodzicem a dzieckiem. Na naszych warsztatach poznacie różne techniki masażu, które nie tylko relaksują, ale także wzmacniają emocjonalne połączenie między Wami. Dodatkowo, przygotujemy dla Was masę solną, którą będziemy formować i modelować, tworząc niezwykłe dzieła sztuki! Dołączcie do naszej przygody i odkryjcie razem z nami piękno dotyku!

11.05.2024 r., godz. 10:00 | Mój bohater Strażak – wyjście do Straży Pożarnej

Spotykamy się o 9.50 w Gdyńskim Centrum Kultury.

Jak wygląda dzień z życia strażaka? Jakie są procedury, gdy nagle na komendzie rozlegnie się głośny alarm sygnalizujący pożar? Za jaki sprzęt od razu sięgają strażacy? Jeśli chcielibyście poznać odpowiedzi na powyższe pytania i wcielić się w rolę strażaka, zapraszamy Was na spotkanie.

UWAGA: Ze względu na charakterystykę zajęć, każdy Uczestnik (niezależnie od wieku) musi kupić bilet! Bilet w cenie 10 zł od osoby.

25.05.2024 r., godz. 10:00 | Kreatywne Rodzinne Spa: Magia Kuli do Kąpieli

Zapraszamy na rodzinne warsztaty „Magia Kuli do Kąpieli”, gdzie razem stworzymy aromatyczne i kolorowe kule, przenosząc się w stan błogiego odprężenia. To nie tylko czas spędzony z bliskimi, ale także okazja do nauki tworzenia pięknych i praktycznych dzieł sztuki. Dołączcie do nas i razem odkrywajmy magię lata przez cały rok!

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156