Casting dla panów do grupy Bałtycki Teatr Różnorodności

CASTING

Bałtycki Teatr Różnorodności, działający przy Konsulacie Kultury w Gdyni, poszukuje panów do swojej najnowszej produkcji.

Grupa znana z produkcji takich jak: „Rewia – lata 20. lata 30”, „Sonata Belzebuba” czy „Pomoc domowa”, szuka męskiego wsparcia aktorskiego do inscenizacji „Pana Tadeusza” w reżyserii Tomasza Podsiadłego.

Na casting zapraszamy panów w wieku 23-40 lat, zainteresowanych teatralną przygodą. Dyplom aktorski, ani doświadczenie sceniczne nie są wymagane.

Prosimy o przygotowanie krótkiego tekstu wierszowanego (najlepiej fragmentu „Pana Tadeusza”) oraz fragmentu prozy (maksymalnie 7 zdań).

Osoby zainteresowane udziałem w castingu prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego (zawierającego podstawowe informacje o kandydacie oraz dwa zdjęcia – portret i sylwetka) do 2 marca, na adres mailowy: a.hajder@gck.gdynia.pl.

W mailu zwrotnym prześlemy informacje dotyczące miejsca i godziny przesłuchania.

Bałtycki Teatr Różnorodności jest projektem edukacyjnym, przygotowującym dorosłych adeptów sztuki aktorskiej do egzaminów eksternistycznych. Uczymy poprzez praktykę i regularne, repertuarowe granie. Nasze spektakle mogą poszczycić się nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale także uznaniem publiczności i krytyków.

Próby odbywają się w każdy wtorek od godziny 18.30 w Gdyni. Planowany termin premiery – początek roku 2021

FB: Bałtycki Teatr Różnorodności

Insta: baltycki_teatr_roznorodnosci