Biznesowe szybkie randki – z sesją zdjęciową

SPOTKANIE

BIZNESOWE SZYBKIE RANDKI – z sesją zdjęciową
organizator: Eventy i Prezenty

Spotkanie opiera się na koncepcji speed datingu, czyli szeregu rozmów z różnymi ludźmi w ograniczonym czasie. Tutaj nie znajdziesz „drugiej połówki”, ale możesz znaleźć pracę, współpracownika czy klienta. I to przy pysznej kawie i ciastku! 

SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

– Masz nowy biznes lub właśnie go rozwijasz
– Szukasz osób do współpracy na stałe lub przy jakimś projekcie
– Jesteś freelancerem i poszukujesz zleceń
– Szukasz pomysłu na własną działalność/szukasz pracy
– Chcesz nawiązać nowe współprace i znajomości biznesowe
– Chcesz rozszerzyć swój biznesowy światopogląd
– Szukasz biznesowych inspiracji
– Szukasz nowego kanału promocji
– Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku i w branży
– Masz do zaoferowania usługę lub produkt!

JAK WYGLĄDAJĄ BIZNESOWE RANDKI?

1. Uczestnicy siadają parami przy stolikach.
2. Przez 3-5 minut możesz porozmawiać z drugą osobą przy stoliku o swojej firmie oraz usługach/produktach lub po prostu możecie wymienić się doświadczeniami. Możecie też wymienić się wizytówkami czy kontaktami w social mediach.
3. Po tym czasie zmieniasz stolik i rozmawiasz z następną osobą. Kolejność będzie ustalona przez organizatora.
4. Każda z osób otrzyma kawę/herbatę i ciasto/lody – do wyboru. Oczywiście woda również będzie zapewniona.

KORZYŚCI

Jest ich bardzo wiele!
Po pierwsze: nawiązujesz wartościowe relacje biznesowe. Poza tym zwiększasz swoją rozpoznawalność na przyszłość oraz pokazujesz swoją obecność na rynku. Możesz też znaleźć pracowników i współpracowników lub klientów.Dodatkowo jesteś na bieżąco z nowinkami rynkowymi i możesz sprawdzić swoje pomysły na produkty i usługi na neutralnym gruncie. A do tego wszystkiego zweryfikujesz swoje kwalifikacje i uzyskasz odpowiedzi na interesujące Cię tematy.Poza tym na takich spotkaniach rozwijasz umiejętności miękkie – nabierasz pewności siebie, rozwijasz umiejętności sprzedażowe i kreujesz swój wizerunek w branży. 

PRZYGOTOWANIE

Zastanów się nad tym, jak w krótki sposób się przedstawić oraz opowiedzieć o sobie i swojej działalności. Przemyśl to, w jaki sposób najlepiej zainteresować potencjalnych partnerów/partnerki biznesowe.
Przed sesją biznesową weź pod uwagę swój wygląd. Zastanów się, jak chcesz się prezentować na zdjęciu biznesowym.

SESJA ZDJĘCIOWA

Wiemy, że w obecnych czasach biznesowe zdjęcia to podstawa na stronie internetowej, profilu na LinkedIn czy w innych mediach.
Wiemy też, że małe biznesy nie zawsze mają fundusze na wykonanie pełnej sesji zdjęciowej dla siebie czy pracowników. A czasem pełna sesja nie jest po prostu potrzebna!

Dlatego proponujemy złoty środek. W czasie naszego spotkania każdy z uczestników będzie miał kilka minut na to, żeby fotografka zrobiła mu profesjonalne zdjęcie biznesowe. Taki portret będzie idealny na powyższe portale czy do wykorzystania w pracy. Każdy uczestnik otrzyma po spotkaniu przynajmniej 1-2 takich zdjęć, udostępnionych we wspólnym folderze.

Zgłaszając się, wyrażasz jednocześnie zgodę na to, żeby zdjęcia udostępnione były wspólnie ze zdjęciami innych uczestników.

ZDJĘCIA

Zgłaszając się, wyrażasz jednocześnie zgodę na udostępnienie wspólnych zdjęć z wydarzenia na naszej stronie internetowej/social mediach (zdjęcia z przebiegu wydarzenia, zdjęcia grupowe). Nie martw się – wybierzemy fajne!

Szczegóły wydarzenia na Fb


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156