Biznesowe szybkie randki – z sesją zdjęciową

SPOTKANIE

BIZNESOWE SZYBKIE RANDKI – z sesją zdjęciową
organizator: Eventy i Prezenty

BILETY: https://bit.ly/3chIKp6

CZYM SĄ BIZNESOWE SZYBKIE RANDKI?
Znasz koncepcję speed datingu? A co powiesz na połączenie szybkich randek z biznesem? Znajdziesz na nich „drugą połówkę”, ale tę biznesową – czyli współpracownika, klienta czy pracodawcę. A to wszystko przy pysznej kawie i ciastku w Konsulacie Kultury w Gdyni.Więcej o biznesowych randkach przeczytasz tutaj .

SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
– Masz nowy biznes lub właśnie go rozwijasz
– Szukasz osób do współpracy na stałe lub przy jakimś projekcie
– Jesteś freelancerem i poszukujesz zleceń
– Szukasz pomysłu na własną działalność/szukasz pracy
– Chcesz nawiązać nowe współprace i znajomości biznesowe
– Chcesz rozszerzyć swój biznesowy światopogląd
– Potrzebujesz zdjęcia/portretu biznesowego
– Szukasz biznesowych inspiracji
– Szukasz nowego kanału promocji
– Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku i w branży
– Masz do zaoferowania usługę lub produkt!

JAK WYGLĄDAJĄ BIZNESOWE RANDKI?

1. Przyjdź punktualnie, bo zostaniesz bez pary.
2. Złap kawę/herbatę i ciacho!
3. Usiądź przy stoliku z przydzieloną „parą”.
4. Przez 3-5 minut rozmawiasz z drugą osobą o swojej firmie lub doświadczeniach.
5. Po tym czasie zmieniasz stolik i rozmawiasz z następną osobą.
6. Kiedy pogadasz już ze wszystkimi, możesz zostać dłużej i dokończyć obiecujące rozmowy!

Podczas randek z sesją zdjęciową, zdjęcia robione są w ramach jednej „rundy” stolikowej. Nie martw się, kilka minut wystarczy!

KORZYŚCI

• Nawiązujesz wartościowe relacje biznesowe
  • Zwiększasz swoją rozpoznawalność na rynku
  • Możesz znaleźć pracowników i współpracowników lub klientów
  • Jesteś na bieżąco z nowinkami rynkowymi i możesz sprawdzić swoje pomysły na produkty i usługi na neutralnym gruncie
  • Zweryfikujesz swoje kwalifikacje i uzyskasz odpowiedzi na interesujące Cię tematy
  • Rozwijasz umiejętności miękkie – nabierasz pewności siebie, rozwijasz umiejętności sprzedażowe i kreujesz swój wizerunek w branży.

PRZYGOTOWANIE

Zastanów się nad tym, jak w krótki sposób się przedstawić oraz opowiedzieć o sobie i swojej działalności. Przemyśl to, w jaki sposób najlepiej zainteresować potencjalnych partnerów/partnerki biznesowe.Przed sesją biznesową weź pod uwagę swój wygląd. Zastanów się, jak chcesz się prezentować na zdjęciu biznesowym.

SESJA ZDJĘCIOWA
Wiemy, że w obecnych czasach biznesowe zdjęcia to podstawa na stronie internetowej, profilu na LinkedIn czy w innych mediach.

Wiemy też, że małe biznesy nie zawsze mają fundusze na wykonanie pełnej sesji zdjęciowej dla siebie czy pracowników.

A czasem pełna sesja nie jest po prostu potrzebna! Dlatego proponujemy złoty środek:W czasie naszego spotkania każdy z uczestników będzie miał kilka minut na to, żeby fotografka zrobiła mu profesjonalne zdjęcie biznesowe.

Taki portret będzie idealny na powyższe portale czy do wykorzystania w pracy. Każdy uczestnik otrzyma po spotkaniu przynajmniej 1-2 takich zdjęć, udostępnionych we wspólnym folderze.Zgłaszając się, wyrażasz jednocześnie zgodę na to, żeby zdjęcia udostępnione były wspólnie ze zdjęciami innych uczestników.