Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend.

22.07, piątek, godz. 21:00| Indie Night Party – Kultowa „UCHO-wa” Impreza

Kolejna edycja KULTOWEJ IMPREZY MUZYCZNEJ już 22 Lipca w klubie UCHO
indie=independent=niezależna
Czego możecie się spodziewać? Najlepszych kawałków muzycznych od lat 60′ do najnowszych hitów /nie tylko od Cure do Blur/
Miła atmosfera bez „spiny”. Kraftowe i czeskie piwko na letniej strefie. Chillout, Peace and Love

Prowadzący: Dj Adam Czajkowski
18:00 – Otwarcie strefy letniej (biforek)
21:00 – Rozpoczęcie imprezy
Ograniczenia wiekowe: 18+

23.07, sobota, godz. 21:00 | Depeche Mode & The Cure PARTY

Jedyna taka impreza w Polsce gdzie w jednym miejscu, jednym czasie i na jednym parkiecie spotykają się i bawią fani dwóch kultowych zespołów – Depeche Mode i The Cure!

Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, miłośników i całą resztę wariatów, którzy mają odjazd na punkcie „Depeche & Cure”
Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się sam, że to nie jest tylko muzyka, że to coś więcej…
Przede wszystkim utwory Depeche Mode i The Cure, oraz solowe dokonania członków zespołów, ale również covery oraz utwory kapel grających w podobnych klimatach. 6 godz. Waszej/naszej muzy, koncertowe nagłośnienie i światła, wizualizacje, dymy, oraz „ten” oryginalny, nieporównywalny z innymi klimat

Prezentuje: Jaca Music Events
18.00 – start strefy letniej
Promocje na czeskie i kraftowe piwo! Autorskie drinki! Chillout i rozmowy o DM

21.00 – start imprezy w UCHU
Wjazd:
15 PLN do 21:00
20 PLN po 21:00 Wstęp: +18

Szczegóły wydarzenia na Fb

24.07, niedziela, godz. 19:00| Podwórkowy Turniej Gry w PIŁKARZYKI (edycja nr 2)

Zapraszamy na podwórkowe TURNIEJE GRY w PIŁKARZYKI
Skompletuj dwuosobową drużynę i „wbijaj” ze znajomymi na podwórko się pobawić. Dysponujemy profesjonalnym stołem i fajnym klimatem bez spiny.

Bierz znajomych i wpadajcie na kratowe lub czeskie piwko lub któregoś z naszych autorskich drinków. Nasze turnieje to przede wszystkim zabawa i chillout w niedzielne wieczory przy dźwiękach fajnej muzyki.

Organizujemy też turnieje w KAPSLE i w PING-PONGA

Terminy PIŁKARZYKI:
3 lipca
24 lipca
14 sierpnia
11 września (turniej finałowy)

Wpisowe 20 zł od pary
Godziny: 18:00 Zapisy
19:00 Startujemy zabawę

Szczegóły wydarzenia na Fb

Zapraszamy w imieniu organizatorów!