Zespoły wokalne | Fundacja Śpiewaj!

MUZYKA

Fundacja Śpiewaj! zaprasza do nowych zespołów wokalnych dla dzieci i młodzieży w Konsulacie Kultury.

Uwaga: by dołączyć do zespołów należy przejść krótkie przesłuchanie, wypełnić deklarację udziału i podpisać regulamin. Zgłoszenia: kontaktspiewaj@gmail.com

Spotykamy się w czwartki od 4 kwietnia do 13 czerwca 2024. Dni wolne: 2 maja i 20 maja (Boże Ciało). W czerwcu dzieci wystąpią na koncercie.

Na czym będą polegają zajęcia?

GRUPA DZIECIĘCA
Będziemy śpiewać, tańczyć, uczyć się i bawić. Odbędziemy niesamowitą podróż w świat różnorodnej muzyki: poważnej, pop i ulubionych dziecięcych hitów. Nasze zajęcia to ćwiczenia wokalne, zabawy z głosem, ćwiczenia ruchowe i ogólnorozwojowe. Z nami Twoje dziecko nauczy się współdziałania w zespole, będzie kształtować swoją osobowość i pewność siebie, rozwinie wrażliwość i wyobraźnię. Chcecie występować jak Chór Razzle Dazzle? Na co czekacie! Łapcie za trampki i chodźcie!

GRUPA MŁODZIEŻOWA
Rozwiniesz swoje umiejętności wokalne pod okiem instruktorki śpiewu. Nauczysz się śpiewać w harmonii, poznasz zasady muzyki i nuty. Zdobędziesz wspaniałych przyjaciół, z którymi będziesz dzielić swoją pasję do muzyki. Razem będziecie współtworzyć program zespołu. Brzmi jak plan? Zespoły prowadzą Zuzanna Popiołkiewicz i Klaudia Szmidt.

Zajęcia odbywają się pod skrzydłami Fundacji Śpiewaj! – Best NGO w Gdyni w 2022 roku. Przy Fundacji od 6 lat rozwija się Gdyński Chór Razzle Dazzle (z ang. błyszczeć, olśniewać), jeden z najbardziej rozpoznawalnych chórów w kraju. Chór zaspiewał już ponad 60 koncertów w najważniejszych ośrodkach kultury w Trójmieście, zrealizował projekty telewizyjne tj. Sopot Hit Festiwal z Dawidem Kwiatkowskim, Mam Talent, Project Lady).

Chór posiada nagrody m.in. złoty medal Międzynarodowego Konkursu Chóralnego w Sopocie w 2022 roku w kategorii Pop & jazz i złoty medal na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji w 2020 r. W zeszłym roku zespół nagrał swój pierwszy studyjny album.

https://razzledazzle.pl/chor/#dolacz
kontaktspiewaj@gmail.com


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156