Polecamy: Weekend Podwórko.art 20-22.05.2022

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend. Mamy dla Was niespodziankę – co tydzień, w środę o godz. 12:00, na naszym profilu na Fb, będzie można zdobyć podwójną wejściowkę na każde z wydarzeń! 

20.05, piątek, start 22.00 (bramka 21:00) | „A wszystko to are negative thoughts” PARTY

W piątek na PODWÓRKU.ART (Gdynia, ul. św. Piotra 2) startujemy z kolejną edycją nieziemskiej imprezy „A wszystko to are negative thoughts”. Dj Bezdomny Pies znany z kolektywu Baywatchparties przyjeżdża na Pomorze, żeby rozkręcić trójmiejską publiczność! Na tej imprezie „spotkamy” wszystkich wykonawców którzy wpisali i wpisują się w historię polskiej muzyki popularnej. Lubisz się bawić przy hitach polskiej muzyki? Ta impreza jest dla Ciebie!

21.05, sobota, start 21:00 | „Kosmiczny Ul vol 2 – Fembot Electronic 

Najbliższa sobota będzie bardzo wyjątkowa dla przestrzeni Podwórko.art. Tego dnia projekt Fembot Electronic pragnie serdecznie zaprosić wszystkich na imprezę „Kosmiczny ul vol 2″.  Po bardzo dobrze przyjętej pierwszej części, czas na jej druga odsłonę. Tego dnia klubowicze usłyszą szerokie spektrum muzyki trance. Specjalnie na tę okazję grupa Fembot zaprezentuje też nowe, fluorescencyjne dekoracje, specjalnie stworzone pod to wydarzenie. W sobotę „podwórko” zmieni się nie do poznania – zapraszamy wszystkich fanów muzyki elektronicznej.

Line up:
Elf – SCC
Nozyo – Egodrop
Elektrogen – Trójmiasto
Madnessrelaxation – Trójmiasto
Jussi Magic – Ecstatic Dance Trójmiasto
Maruder – Fembot

Dekoracje:
Fembot Electronic

22.05, niedziela, start 19:30 (bramka 18:30) | Koncert „Muzyka zespołu NIRVANA symfonicznie” 

W niedzielę, w przestrzeni PODWÓRKO.ART/ Scena Ucho (Gdynia, ul. św. Piotra 2), odbędzie się niecodzienny koncert – zagramy przeboje kultowej grupy NIRVANA w wykonaniu zespołu rockowego wraz z orkiestrą symfoniczną na żywo. Różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby wprost zostały stworzone dla siebie. Projekt Nirvana Symfonicznie po raz pierwszy w historii daje nam możliwość tak unikatowego doświadczenia! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademicka dokładność orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci na długo! Na tym koncercie pojawią się największe hity Nirvany, takie jak „Smells Like Teen Spirit”, „Come As You Are”, „Rape Me” czy „In Bloom”. Będzie też wiele muzycznych niespodzianek.
Zagrają: rockowy zespół MIKE:TARA z Kijowa, który jest już znany z polskich playlist rockowych oraz Lubelska Orkiestra Muzyki Rozrywkowej FeelHarmonia.

*****************************

A już 3.06.2022 r. wielkie otwarcie strefy letniej PODWÓRKO.ART! Więcej informacji oraz wszystkie wydarzenia:
Podworko.art

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156