Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend.

3.09, sobota, godz. 22:00 | × Kiczi Kiczi x 80′ 90′ 00′ x

COCO JUMBO / MACARENA / ASEREJE / LIVIN LA VIDA LOCA / WAKA WAKA / TOXIC / BE MY LOVER / UMBRELLA ELA ELA / PA PA PA POKER FACE /

LOW LOw Low low…To będzie ten wieczór w którym staniesz się bezwzględną Królową i Królem parkietu, różowego świata muzyki POP lat 80, 90, 00… można nawet powiedzieć że tego wieczoru staniesz się jego częścią.

Menu zaserwują niczym Makłowicz, niezastąpieni i jedyni w swoim rodzaju
DJ BEZDOMNY i DJ GOŁĄB.

Szczegóły wydarzenia na Fb

4.09, niedziela, godz. 19:00| Turniej gry w kapsle

Turnieje gry w KAPSLE na podwórku to super zabaw dla małego i starego.Zapraszamy każdego kto pamięta jak za małolata latał na podwórku i grał w kapsle z kumplami. Zapraszamy ojców i matki, które chcą dzieciom pokazać jak w dzieciństwie spędzali czas bez kompaCo niedzielę na podwórku najróżniejsze zabawowe turnieje: Kapsle, Piłkarzyki czy Ping-pong.

Co i jak z KAPSLAMI:możesz przyjść ze swoimi kapslami lub dostać od nas nasze (pamiętaj o oznakowaniu kapsla flagą lub herbem)-wpisowe 10 zł / osoba -start zapisów 18:00-start zawodów 19:00 Gwarantujemy niezapomnianą zabawę na „kapslowym podwórkowym torze” z przeszkodami.

Szczegóły wydarzenia na Fb

Zapraszamy w imieniu organizatorów!