Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend.

5.08, piątek, godz. 22:00| Kiczi Kiczi x 90′ 00′ x DJ Gołąb

Wakajki w pełni, więc nie ma się co zastanawiać… w otchłań najgorszych, a jednak najlepszych eitisowych najntisowych (i nie tylko) szlagierów poprowadzi Was ptasi Dieter Bohlen i Thomas Anders w jednym, czyli jedyny i niepowtarzalny DjGołąb Spełni Wasze najskrytsze muzyczne pragnienia: czy to potajemna miłość do Vengaboys, czy do Spice Girls? rihanny, Britney? Proszę Państwa! Tego wieczoru nie będziemy się ograniczać i wkroczymy w najbardziej perwersyjne obszary popkultury Wszystko po to, żebyście bawili się tak, jak zawsze po cichu marzyliście, ale wstydziliście się przyznać (nawet przed sobą).
80′, 90′, 00′, guilty pleasure

6.08, sobota, godz. 19:00 |  BLOOD INCANTATION + Clairvoyance, Frightful

Blood Incantation to jedna z największych death metalowych sensacji ostatnich lat. Amerykanie największy rozgłos zyskali dzięki płycie “Hidden History Of Human Race” wydanej w 2019 roku nakładem Dark Descent/Century Media Records. Brutalne oldschoolowe riffy kryją za sobą wyjątkowo tajemniczy klimat, który stał się inspiracją dla nowych ekip na scenie. Zespół ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, jeden koncertowy oraz dwie EPki. Ostatni album Blood Incantation “Timewave Zero” ukazał się w 2022 roku i zaskoczył wielu fanów swoją ambientową zawartością, na której słuchać sporo klasycznych elektronicznych inspiracji.

Support: Clairvoyance, Frightful

7.08, niedziela, godz. 18:00| TURNIEJ gry w TENISA STOŁOWEGO

Zapraszamy na podwórkowy turniej TENISA STOŁOWEGO , potocznie ping ponga. Bawimy się pod dachem Klubu Muzycznego Ucho.Zapewniamy fajną zabawę oraz dobrą muzykę z koncertowego nagłośnienia klubu, zabierz znajomych lub rodzinkę żeby kibicowali.Nudzić się nie będą bo za free są PIŁKARZYKI i DARTOprócz zabawy, emocji i rywalizacji czeka na was kraftowe lub czeskie piwo i nasze autorskie drinki

Zapisy 18:00
Start zawodów 19:00
Terminy: 17.07 / 07.08 / 28.08 / 18.09 (turniej finałowy)
Wpisowe 10 zł / zawodnik

7.08, niedziela, godz. 19:00|Niedzielny Steel Dart z Błyskawicą w Podwórko.art

W imieniu Gdyńskiego Stowarzyszenia Steel Darta „Błyskawica”, Podwórko.art oraz Klubu Muzycznego Ucho zapraszamy na nasz wakacyjny cykl spotkań z dartem. Każda niedziela wakacji o godzinie 19:00!Zapewniamy wsparcie na początku przygody z lotkami jak i również rywalizację z graczami naszej drużyny.Nie masz swoich lotek?Nic straconego. Wpadnij a udostępnimy Ci swoje!

Szczegóły wydarzenia na Fb

Zapraszamy w imieniu organizatorów!