Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend.

27.08, sobota, godz. 15:00 | Czereśnie – koncert dla dzieci

Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością.

Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie! Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba!, stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.

Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach.

Szczegóły wydarzenia na Fb

27.08, sobota, godz. 21:00 |  Rockowe pożegnanie lata

W klubie UCHO od zawsze była obecna, grana i promowana polska muzyka rockowa, alternatywna, punkowa-rockowa i metalowa.Mamy dla Was imprezę z taką właśnie muzą – dobrą polską muzą! Impreza będzie swego rodzaju przeglądem/przekrojem od początków rocka w Polsce, przez „złote lata 80′ polskiego rocka” do lat dzisiejszych.Długo by wymieniać co będzie można usłyszeć i przy czym będzie można uprawiać rockowe tańce, śpiewy i hulanki.
 
Od Czerwonych Gitar, Skaldów i Breakoutów, po Perfect, Maanam, Lombard, Dżem, Republikę, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, przez Brygadę Kryzys, KSU, Dezertera, Pidżamę Porno, Kult i Kazika, do T.Love, Happysad, Akurat, Hey, Armii, Aya-RL, Proletaryatu, Lao Che, Comy, Big Cyca, Kabanosa, Nocnego Kochanka, Łydki Grubasa, Luxtorpedy, Illusion, Huntera, Closterkellera, Acid Drinkers, TSA, KATa …i takich tam jeszcze różnych „grajków i szarpidrutów” polskich 
Imprezę poprowadzi fan polskiej muzy rockowej: JACA MUSIC EVENTS
DJ, organizator, animator muzyczny.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Zróbmy Sobie Woodstock, Depeche Mode & The Cure Party, Schism, Grunge & Nu Metal Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, KaraROCKe…
W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

Szczegóły wydarzenia na Fb

Szczegóły wydarzenia na Fb

28.08, niedziela, godz. 18:00|TURNIEJE GRY W TENISA STOŁOWEGO

Zapraszamy na podwórkowy turniej TENISA STOŁOWEGO, potocznie ping ponga. Bawimy się pod dachem Klubu Muzycznego Ucho. Zapewniamy fajną zabawę oraz dobrą muzykę z koncertowego nagłośnienia klubu, zabierz znajomych lub rodzinkę żeby kibicowali. Nudzić się nie będą bo za free są PIŁKARZYKI i DARTOprócz zabawy, emocji i rywalizacji czeka na was kraftowe lub czeskie piwo i nasze autorskie drinki

Zapisy 18:00
Start zawodów 19:00
Terminy: 28.08 / 18.09 (turniej finałowy)
Wpisowe 10 zł / zawodnik

Szczegóły wydarzenia na Fb

28.08, niedziela, godz. 19:00|Steel Dart z Błyskawicą w Podwórko.art

W imieniu Gdyńskiego Stowarzyszenia Steel Darta „Błyskawica”, Podwórko.art oraz Klubu Muzycznego Ucho zapraszamy na nasz wakacyjny cykl spotkań z dartem. Każda niedziela wakacji o godzinie 19:00! Zapewniamy wsparcie na początku przygody z lotkami jak i również rywalizację z graczami naszej drużyny.Nie masz swoich lotek?Nic straconego. Wpadnij a udostępnimy Ci swoje!

Szczegóły wydarzenia na Fb

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156