Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend. Mamy dla Was niespodziankę – co tydzień, w środę o godz. 12:00, na naszym profilu na Fb, będzie można zdobyć podwójną wejściowkę na każde z wydarzeń! 

22.06, środa, start 19:00 | Koncert pt. „BALANS” CHÓR KAMERALNIE
wstęp wolny

Usłyszycie Państwo przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w nowych aranżacjach. Wśród artystów znajdą się również dzieci – Kameralnie Kids.
Chór wykona wszystkie utwory pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk, a zaśpiewa koncert przy akompaniamencie:

Adam Pietrzak – piano/instrumenty klawiszowe
Jarosław Stokowski – kontrabas/gitara basowa
Paweł Kasprzewski – gitara elektryczna
Jakub Krzanowski – perkusja

Artyści nie pozostają obojętni na naszych wschodnich sąsiadów, dlatego podczas całego koncertu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Magnolia, będą zbierać środki na dofinansowanie wakacyjnych warsztatów dla dzieci z Ukrainy mieszkających na terenie Trójmiasta.

Szczegóły wydarzenia Fb

24.06, piątek, start 22:00 | „Footloose” Party w Gdyni | wstęp: 20 zł 

„Footloose” to kultowy film muzyczny z 1984 r. opowiadający historię nastolatka, który przeprowadza się do małego miasteczka, gdzie prawo zakazuje tańca i słuchania muzyki rockowej… i pawia zrobić tam imprezę! Do filmu powstał kapitalny soundtrack łączący w sobie klimat rock’n’roll’owego szaleństwa z muzyką pop lat 80-tych.
Obraz ten stał się inspiracją do stworzenia dla Was imprezy, na której klasykę rock’n’roll’a będziemy mieszać z nieśmiertelnymi pop-szlagierami, przy których stopy same rwą się do tańca!

ROCK’N’ROLL / 80’s & 70’s / POP-ROCK m.in.:
QUEEN, ABBA, AC/DC, BEATLES, BLUES BROTHERS, BON JOVI, BONNIE TYLER, BONEY M., CHER, EURYTHMICS, GEORGE MICHAEL, JOAN JETT, KIM WILDE, KISS, MADONNA, MICHAEL JACKSON, MODERN TALKING i wiele innych.

Imprezę poprowadzą: Retro Lovers oraz DJ Bezdomny Pies

Szczegóły wydarzenia na Fb

25.06, sobota, start 19:30 (bramka 18:30) | Sound Massacre: First Strike | afterparty |Wstęp 0-20 zł

Muzyczne afterparty po VHS Hell. Przeniesiemy się w czasy świetności kaset VHS, czyli do lat 80. DJBartez – gdynianin, aktywista muzyczny, wszechstronny i doświadczony „party rocker”. Swoje umiejętności djskie prezentował w wielu miejscach w kraju – od topowych i prestiżowych klubów po undergroundowe sceny muzyczne. Jego sety przepełnia pozytywna energia i spontaniczność. Wszystko po to, aby muzyka sprawiała przyjemność! 

Szczegóły wydarzenia na Fb

Osoby, które zakupiły bilet na VHS Hell w Klubie Ucho – wstęp bezpłatny. Wjazd: 10 zł – do godz. 23:00, 20 zł – po 23:00

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156