Polecamy: Podwórko.art na weekend

IMPREZA

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na wydarzenia, które odbywają się tam w najbliższy weekend.

12.08, piątek, godz. 22:00 | HOUSE PARTY czyli „Domówka z DJ MARIA BROS”

DJ MARIA BROS już 12 sierpnia rozgrzeje Was swoimi najnowszymi „setami”
DJ MARIA BROS: Jedna z najlepszych trójmiejskich DJ-ek która powala wspaniałymi dźwiękami TECHNOHOUSESzykuje się naprawdę „gruba domówka”
Nie może Cię zabraknąć!
18:00 – Biforek z Monkey Shoulder (promocje na drinki + przyjemna muzyczka)

13.08, sobota, godz. 18:00 |  Horrorshow/ Po Prostu/ Wersja De Lux/ Lamia Reno

Letni koncert spod znaku Ska, Punka i Rock’n’Rolla!!!

Horrorshow – Załoga z Sosnowca, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Po dwóch latach rozłąki ze sceną przybywają nad morze zrobić trochę zamieszania. Wszystko co najlepsze. Spirit of 69 !!!
Po Prostu – niezniszczalni, jedyni w swoim rodzaju. Nic dodać, nic ująć.
PO PROSTU!!!

Wersja De Lux – trójmiejski Ska’n’Roll rozbuja nawet najbardziej znudzonego gościa na świecie. Kawał dobrego grania !!!
Lamia Reno – dekadencki punk’n’roll.
Moralne zepsucie przedstawione w osobliwych tekstach, okraszone melodyjnymi riffami, do tego szanty podane w niebanalny sposób to właśnie Lamia. Na scenie dynamit!!!

Bilety 40 pln przedsprzedaż, 50 pln w dniu koncertu

Zamówienie wejściówki w przedsprzedaży ślij na maila
bilety.horrorshow@gmail.com

Szczegóły wydarzenia na Fb

14.08, niedziela, godz. 18:00|Turniej w PIŁKARZYKI – Wakacyjna zabawa na podwórku

Zapraszamy na podwórkowe TURNIEJE GRY w PIŁKARZYKI

Skompletuj dwuosobową drużynę i „wbijaj” ze znajomymi na podwórko się pobawić.Dysponujemy profesjonalnym stołem i fajnym klimatem bez spiny.

Organizujemy też turnieje w KAPSLE i w PING-PONGA
info na @podwórko.art

Wpisowe 20 zł od pary

Godziny:
18:00 Zapisy
19:00 Startujemy zabawę

14.08, niedziela, godz. 19:00|Steel Dart z Błyskawicą w Podwórko.art

W imieniu Gdyńskiego Stowarzyszenia Steel Darta „Błyskawica”, Podwórko.art oraz Klubu Muzycznego Ucho zapraszamy na nasz wakacyjny cykl spotkań z dartem. Każda niedziela wakacji o godzinie 19:00! Zapewniamy wsparcie na początku przygody z lotkami jak i również rywalizację z graczami naszej drużyny.Nie masz swoich lotek?Nic straconego. Wpadnij a udostępnimy Ci swoje!

Szczegóły wydarzenia na Fb

Zapraszamy w imieniu organizatorów!