„Sekret morskich fal” | spektakl

SPEKTAKL IMPRESARYJNY

Ahoj młody odkrywco!

Czy lubisz podróże? Ja bardzo! Uwielbiam wyjazdy nad jezioro, morze, w góry czy obce kraje. Ale czy wiesz, że czasem, by znaleźć się gdzieś daleko, wystarczy jedynie zamknąć oczy, rozwinąć skrzydła wyobraźni i zaufać własnym emocjom. Właśnie w taką daleką podróż, która nie wymaga opuszczenia czterech ścian pokoju, chciałabym Cię zabrać.

Wskakuj ze mną na pokład statku! Ja i moje teatralne lalki przeniesiemy Cię w świat wyobraźni. Tutaj morskie stworzenia mówią ludzkim głosem. Każda postać pomoże nam zrozumieć i oswoić emocje. Klimat morskiej toni podkreśli wyjątkowa, bajkowa muzyka.

Uczta dla ucha gwarantowana! Razem popłyniemy coraz głębiej i głębiej, poznając radość, złość i smutek. Mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć na samo dno, by na koniec spotkać się ze strachem i spojrzeć mu prosto w oczy. Razem zawsze raźniej!

„Zamknij oczy, rozwiń skrzydła wyobraźni i leć”, by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i odkryć, jaki sekret skrywają morskie fale. Nie bój się i przyjdź! Do zobaczenia w Gdyńskim Centrum Kultury już 30 czerwca 2024 o godzinie 16.00 na premierze monodramu lalkowego pt. „Sekret morskich fal”!

Spektakl preznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 10 lat.

Pomysł i wykonanie: Daria Głowacka
Tekst: Tomasz Bieliński, na podstawie opowiadania Darii Głowackiej
Muzyka: Jacek Sienkiewicz
Choreografia: Miłosz Cieślik
Plakat: Jagoda Głowacka
Konsultant ds. komunikacji: Antonina Doroszewska

Głosy: Marcin Perchuć, Alicja Pietruszka, Mirosław Wieprzewski, Karolina Czarnecka, Elżbieta Bielińska, Michał Kucharski.

Projekt zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Konsulatu Kultury. Decyduje kolejność odbierania wejściówek, nie ma rezerwacji telefonicznej.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156