Psiunio | Spektakl (nie tylko) dla rodziców

TEATR

Zabawne dialogi, brawurowa gra aktorów i cała prawda o związku pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Równie często uwielbiany, co niedoceniany. Okazuje się, że czasami wie więcej niż nam się wydaje. Czy może celowo uciec z domu, aby uświadomić właścicielom coś, czego sami nie są w stanie zauważyć? Małżeństwo ze stażem, odchowanym synem i… ukochanym psem. Gdy ten niespodziewanie znika, w pozornie spokojne życie wkrada się ogrom frustracji i wzajemnych oskarżeń. Małżonkowie wyciągają dawne winy, kłamstewka i zdrady.

„Psiunio” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle.

„Psiunia” gramy 18.06.2023 r. w ramach cyklu Spektakl (nie tylko) dla rodziców.

Ile razy miałeś ochotę wyjść do teatru, ale nie miałeś z kim zostawić swojej pociechy?

Tym razem, mamy rozwiązanie. Możesz obejrzeć spektakl, a my w tym czasie zajmiemy się Twoim dzieckiem.

Pod okiem doświadczonych animatorów, małe smyki twórczo spędzają czas podczas różnorodnych warsztatów. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-12 lat.

Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.