Madaleine – monodram Magdaleny Kumorek – spektakl gościnny

TEATR

„Madaleine” to ja.

Ta wersja mnie, która ma na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o sobie. O nas. O tych wszystkich kobietach, które we mnie są. O tych wszystkich barwach, emocjach, przeżyciach, które stanowią moje „Ja”.

„Madaleine” to one woman show! To kolaż piosenek, tekstów, przemyśleń, skeczy – swoista teatralna hybryda, jakiej na polskiej scenie chyba jeszcze nie było. Wielobarwność, radość i autoironia – to chyba najtrafniejsze określenia tego przedstawienia.

I choć zaczynam opowieść o sobie – bo w tym temacie wiem najwięcej – to jest to historia uniwersalna, to swoiste lustro, w którym przejrzeć i odnaleźć się może nie jeden widz.

Magdalena Kumorek – absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali piosenki, w tym Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Szerszej publiczności znana z filmów „Poranek kojota” O. Lubaszenko, ”Układ zamknięty” R. Bugajskiego czy seriali – „Przepis na życie” TVN.

W 2014 r. wydała płytę „Śmiercie” z autorską muzyką do słów Bolesława Leśmiana. Matka do kwadratu, świadomie żyjąca wegetarianka, aktorka stale poszukująca nowych ścieżek rozwoju.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156