Klub komediowy

SPEKTAKL

Redakcja „Przekroju” wraz z Klubem Komediowym zapraszają na spektakl improwizowany, zainspirowany letnim numerem kwartalnika.

Członkowie redakcji przeczytają ulubione fragmenty z letniego „Przekroju”, a także podzielą się anegdotami z życia kwartalnika. Na bazie tych opowieści aktorzy związani z projektem Wycieczki osobiste spontanicznie, na żywo i bez scenariusza stworzą na scenie świat absurdu.

W Gdyni redakcję kwartalnika reprezentować będą:
Marek Raczkowski
Monika Sękowska
Zuzanna Lewandowska
Miłada Jędrysik
Aleksandra Skórzak

Z ramienia Klubu Komediowego improwizować będą:
Marta Podobas
Łukasz Zajączkowski
Mateusz Lewandowski

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Klub to scena i bar. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się piwa.

W naszym repertuarze mamy spektakle teatrów improwizowanym, kabaret literacki, spektakle pisane, stand-up i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Przede wszystkim prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156