Amatorzy. Po poprawkach | Spektakl (nie tylko) dla rodziców

TEATR

„Amatorzy. Po poprawkach” to najnowszy spektakl grupy teatralnej W Kaczych Butach, która w tym zeszłym świętowała swoje 10-lecie. Podobnie jak w poprzednich produkcjach, świetnie przyjmowanych przez gdyńską publiczność, Kacze Buty lekko i dowcipnie opowiedzą o otaczającym nas świecie. Tym razem skupią się na „amatorach” – pasjonatach poświęcających swój czas na aktywności, na które reszta świata nie zwraca uwagi. Spektakl zaczyna się od sceny, w której członkowie W Kaczych Butach jadą na nikomu nieznany festiwal teatralny i zostają zatrzymani przez policję. Żeby uratować się przed mandatem, rozpoczynają Opowieść…

Czy rzeczywiście robienie pewnych rzeczy jest „bez sensu”? Czy nie powinniśmy skupić się na pracy, życiu rodzinnym i dwutygodniowych urlopach? A może właśnie w tych pozornie bezsensownych czynnościach kryje się najwięcej znaczenia? I które wegeburgery są najlepsze? Na te pytania odpowiedzą Wam tylko „Amatorzy”. Po poprawkach. 

„Amatorzy. Po poprawkach” gramy w ramach cyklu Spektakl (nie tylko) dla rodziców.

Ile razy miałeś ochotę wyjść do teatru, ale nie miałeś z kim zostawić swojej pociechy? 

Tym razem, mamy rozwiązanie. Możesz obejrzeć spektakl, a my w tym czasie zajmiemy się Twoim dzieckiem.

Pod okiem doświadczonych animatorów, małe smyki twórczo spędzają czas podczas różnorodnych warsztatów. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-12 lat.

Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156