Alicja w Krainie Czarów – pokaz plenerowy na placu Kaszubskim

TEATR/DLA DZIECI

W niedoczasie zabawy, pośród bezglutenowych ciastek i dedlajnów rodziców czasem, trudno się odnaleźć. Trzeba być raz dużym, a raz małym, takim i siakim, pytać, albo nie mówić nic. Alicja doskonale wie, jak to jest być dzieckiem w świecie wiecznie zajętych dorosłych. Wie też, że ma już tego wszystkiego dosyć, a jedynym, co może jej pomóc, jest przygoda. Odważ się i powędruj z nami do Krainy Czarów. Ta podróż odmieni też Twoje życie.

Bajkowe widowisko „Alicja w Krainie Czarów” to świat gdzie wszystko jest możliwe, raz duże, innym razem małe, a czasem nawet szalone. 

Bałtycki Teatr Różnorodności jest projektem edukacyjnym pozwalającym miłośnikom teatru na rozwijanie swojej pasji na scenie Konsulatu Kultury | Gdyńskiego Centrum Kultury. I choć są w nieustannym niedokalendarzu, aktorzy napisali scenariusz, zaprosili do współpracy dwie młode aktorki (debiutującą na scenie Aleksandrę Zarzycką i Basię Papis, znaną publiczności z filmu „Zupa nic”), a całość wyreżyserował Tomasz Podsiadły. 

Bałtycki Teatr Różnorodności od ponad 10 lat tworzy spektakle dramatyczne, muzyczne, komedie oraz przedstawienia dla dzieci, które uzupełniają ofertę kulturalną Gdyni, jednocześnie przygotowując przyszłych aktorów do egzaminów eksternistycznych i na uczelnie aktorskie. 

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156