Tanie wtorki w Konsulacie Kultury

OKAZJA

Recitalem Marty Wieczorkiewicz o życiu Anny German pt. „Wróć do Sorrento” zaingurowaliśmy cykl Tani Wtorek. Raz w miesiącu, w wybrany wtorek, zapraszamy was na wydarzenia kulturalne, na które bilet kupicie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie czyli za 20 zł.

Kolejne wydarzenia w ramach cyklu to spektakl pt. „Dzień Świra” w reżyserii i wykonaniu Michała Wielewickiego odbędzie się 16 maja o godz. 19:00. Tekst Koterskiego nie zestarzał się ani na jotę (chciałoby się powiedzieć – niestety). Jak trafnie ośmieszał rzeczywistość sprzed dwudziestu lat, tak samo skutecznie i zabawnie opisuje nasze współczesne sprawy. Śmiejmy się, ale pamiętajmy: jesteśmy towarzyszami podróży naszego bohatera. Ale czy aby na pewno chcielibyśmy powtórzyć jego los?

Kolejny spektakl w cyklu odbędzie się 6 czerwca o godz. 19:00. Polecamy monodram muzyczny trójmiejskiej aktorki Agnieszki Babicz pt. „Wiera”. Oparty jest na biografii i piosenkach z repertuaru Wiery Gran. Wielkiej, zapomnianej już artystki, polskiej pieśniarki żydowskiego pochodzenia, aktorki kabaretowej i filmowej, która podczas wojny śpiewała w getcie warszawskim, a po wojnie, prześladowana oskarżeniami o kolaborację z Niemcami, stała się ofiarą ówczesnego hejtu.

Bilety na najbliższe wydarzenia można kupić wcześniej w naszej kasie lub online. Na tani wtorek zawsze w cenie tylko za 20 zł!

Zapraszamy na Tanie Wtorki w Konsulacie Kultury!

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156