Szukamy ciągu dalszego – Andrzej Bober

Spotkanie z redaktorem Andrzejem Boberem, który przed laty współtworzył kultowy w TVP program” Listy o gospodarce” na temat ekonomii w PRL-u.

„Szukamy ciągu dalszego” – wieczór autorski red. Tomasza Gawińskiego z Tygodnika „ANGORA”.

Przez ponad 20 lat Tomasz Gawiński był dziennikarzem trójmiejskich gazet, kierował także lokalną stacją telewizyjna “Tele – Top”. Gdynianin od urodzenia, wielki miłośnik Gdyni i Wybrzeża. Od ponad 15 lat związany jest z Tygodnikiem “ANGORA”. Autor cyklu “Szukamy ciągu dalszego”, w którym przypomina najczęściej postaci, które przed laty znaliśmy z pierwszych stron gazet, lub z telewizji, znane, nie zawsze lubiane, ale rozpoznawalne… a dziś nieco zapomniane.I jego bohaterowie gościć będą właśnie w gdyńskim Konsulacie Kultury. Zatem na żywo będzie można spotkać się z aktorami, muzykami, dziennikarzami, sportowcami, bohaterami popularnych programów i uczestniczyć w rozmowie, co po latach u nich słychać, jak potoczyły się ich losy, co dzisiaj robią.

Muzyczną oprawę spotkania zapewni Kacper Fułek.