SztukON | Sztuka nie zna granic

WYDARZENIE

Zdarzyło Ci się nie pójść na koncert bo nie masz jak dostać się na salę koncertową? Nie moc pójść na żaden film do kina w piątek bo wszystkie są w nieznajomym języku? Zastanawiał_ś się może też jaką rolę kultura gra w Twoim życiu? Co Ci ona daje?

Podczas SztukON-u chcemy dowiedzieć się, jakie są korzyści płynące z zaangażowania w różnorodne formy kultury oraz jakie wyzwania i bariery mogą napotykać osoby z niepełnosprawnością w dostępie do tych dziedzin.

SztukON to:

Panele dyskusyjne, z udziałem ekspertów z obszaru kultury, aktywistów społecznych, przedstawicieli organizacji zajmujących się problematyką niepełnosprawności a także z samymi artystami.

Występy artystyczne osób z niepełnosprawnością, które zajmują się sztuką na co dzień i przekuły swoją pasję w swój sposób na życie. Możecie spodziewać się koncertu, spektaklu i wernisażu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od tego, czy macie doświadczenie w tej dziedzinie, czy dopiero chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat. SztukON to miejsce, gdzie poznacie inspirujące historie i ludzi.
Koniecznie obserwujcie wydarzenie! Po trochu będziemy zdradzać więcej szczegółów…

Rezerwacja miejsc za pośrednictwem Evenea: https://app.evenea.pl/event/sztukon/

Do zobaczenia na SztukON-ie!

Wydarzenie współorganizowane przez Konsulat Kultury w Gdyni.
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Akademickiego Centrum Kultury UG „Alternator”.


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156