Tworzenie treści w internecie zgodnie z prawem – szkolenie

SPOTKANIE

Zgłaszając się, wyrażasz jednocześnie zgodę na to, żeby zdjęcia udostępnione były wspólnie ze zdjęciami innych uczestników.

Promując swoją markę czy sprzedając w Internecie nieraz masz wątpliwość co do prawa. Albo nawet nie wiesz, że dla swojego bezpieczeństwa przydałoby się je mieć. Prawa obrazków? Regulaminy, polityki prywatności? Umowa z grafikiem czy kimś prowadzącym Twój profil na Insta? Zagrożenia można mnożyć…Tomek widział już niejedno. Ratował, choć woli zapobiegać. Naucz się na cudzych błędach i zyskaj pewność, że Twoja internetowa działalność sprzyja Ci bez ukrytych ryzyk. Oswój prawo autorskie, RODO i nie tylko. Zapraszamy!

Prowadzący:

Tomasz Palak – radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie. Twórca książki „Internet a prawo – jak się nie potknąć?”. Siedmiokrotnie na podium konferencji I Love Marketing, występował również na Infoshare, TEDx i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. Rzeczpospolitą czy money.pl. Rozmowy z nim prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz Dzień dobry TVN. Organizator cyklicznego wydarzenia CRASH Mondays. Prywatnie gitarzysta.Dla kogo jest to szkolenie?Tak naprawdę dla każdego, kto tworzy w Internecie! Nie tylko dla początkujących twórców – również dla firm i ich pracowników. Nie musisz tworzyć treści zawodowo, żeby szkolenie Ci się przydało! Po co jest to szkolenie? Żeby działać legalnie i fair. No i żeby uniknąć kar, o których ostatnio coraz głośniej.

Szczegóły wydarzenia na Fb

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156