Weekendowe zajęcia swingowe i bluesowe z Harlem Beats

MUZYKA / TANIEC

Uwielbiasz muzykę swingową i bluesową, noga sama Ci chodzi, kiedy słyszysz swingowe i bluesowe brzmienia, ale nie umiesz do nich zatańczyć? A może chciał(a)byś dołączyć do czwartkowej lub środowej grupy swingu i bluesa, ale najpierw chcesz opanować pierwsze kroki? Chcesz potańczyć swobodnie na imprezie, wziąć udział w potańcówce nie tylko jako obserwator? Te warsztaty są dla Ciebie!

Jeżeli nie masz jeszcze planów na weekend, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, tzn. weekend „od zera do bohatera” ze swingiem i bluesem w Gdyni!

Dzięki temu nie dość, że poznasz aż dwa tańce, to jeszcze miło spędzisz sobotni wieczór i potańczysz z nami na potańcówce.

Plan na weekend jest prosty – zaczynamy zakręconymi zajęciami lindy hop/swing, aby potem jeszcze bardziej rozkręcamy się na bluesie. Na koniec czeka Was perfekcyjne zwieńczenie, jakim jest potańcówka swingowa w przepięknej kawiarni Konsulatu Kultury.

Postaw swoje pierwsze kroki na parkiecie i zakochaj się w swingu i bluesie. Potem już jest z górki – potańcówki, zajęcia, warsztaty i zakręceni ludzie w naszej społeczności. Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu – wystarczy nieco uśmiechu i dobre nastawienie

link do rejestracji: https://forms.gle/ucKaFxTS6YWoeJor8
miejsce zajęć: Cafe Kultura | Konsulat Kultury

Szczegółowy plan:
11:00 – 13:00 – swing/lindy hop w parach
16:30 – 18:00 – blues w parach
18:00 – 22:00 – Potańcówka w Konsulacie Kultury

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem: harlembeatsstudio@gmail.com
Harlem BeatsKontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156