Przystań Poetycka Strych i 19. Pranie Poetyckie

Gdyńskie Centrum Kultury, Kwartalnik Artystyczny „Bliza”, Przystań Poetycka „Strych” zapraszają na spotkanie i Pranie poetyckie ‚live’.

W programie:
– spotkanie z młodymi poetkami z Północy (Trójmiasto): Marina Dombrowska, Paulina Kwiatkowska, Ula Sikora, Weronika Sikorska, Zuzanna Tomaszewska, Marysia Wrzeszcz, Natalia Żuk
– 19 „Wielkie Pranie Poetyckie na Strychu” – konkurs jednego wiersza o dowolnej tematyce; zapraszamy do prezentacji 1 wiersza niepublikowanego, nienagradzanego. Po osobistym przeczytaniu wiersza, podpisaną kopię utworu (wersja papierowa) pozostawiamy do wglądu Jury. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi bezpośrednio po konkursie i obradach Jury.

Pula nagród: 1000 zł, wiersze nagrodzone zostaną opublikowane w Kwartalniku „Bliza”. Udział w konkursie oznacza zgodę na ewentualną medialną publikację utworu.