Pchle Targi na Abrahama

PCHLI TARG

Czas na Pchli Targ!
Mamy dobrą wiadomość — Pchle Targi na Abrahama wracają! Rada Dzielnicy Śródmieście wraz z Gdyńskim Centrum Kultury serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę Pchlich Targów na Abrahama! 

W tym roku spotkamy się 5 razy, tradycyjnie na Woonerfie (deptakowa część ulicy Abrahama). Przyjdź, sprzedaj lub wymień to, czego już nie potrzebujesz! Wiele osób nie mogło się doczekać, zatem spieszymy z informacją, że w te wakacje spotkamy się pięć razy na Woonerfie. 
Poprzednie dwie edycje okazały się sporym sukcesem, przyciągając na Woonerf dziesiątki sprzedawców i tysiące kupujących. Handlowali mali i duzi pozbywając się książek, zabawek, ubrań, a nawet mebli. Trudno już wyobrazić sobie wakacyjne niedziele bez Pchlich Targów na Abrahama. Tym bardziej cieszy fakt, że przed nami kolejna edycja.

Targi odbędą się w dniach: | 30.06.2024 | 14.07.2024 | 28.07.2024 | 11.08.2024 | 25.08.2024 |

W imieniu Rady Dzielnicy Śródmieście, która przekazała środki finansowe na realizację projektu, zapraszamy wszystkich, którzy mierzą się z problemem nadmiaru rzeczy w domu, a także tych, którzy chcą przewietrzyć szafę. Wszystko to, czego jedna osoba już nie potrzebuje, z całą pewnością ucieszy kogoś innego. Do udziału w targu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gdyni, ale także lokalnych artystów i rękodzielników, chcących zaprezentować swoje prace. Handlować będzie można między 10:00, a 14:00 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Obowiązuje internetowa rezerwacja miejsc pod adresem: targ@smr.com.pl

Wszelkie bieżące informacje na temat targów pojawiać się będę w facebookowych wydarzeniach. 

UWAGA: Zmianą względem poprzednich edycji będzie opłata za wyposażenie stoiska. Każda osoba, która zgłosi taką potrzebę, będzie mogła wynająć na czas targu wyposażenie za symboliczną opłatą. Targi są idealną okazją do spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wydarzenie odbywa się w przyjaznej i niezobowiązującej atmosferze, tak by miło spędzić niedzielne przedpołudnie.


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156