Odkryj Amerykę! – rodzinna gra miejska

GRA MIEJSKA

Zapraszamy na drugą odsłonę rodzinnej gry miejskiej. Możecie wziąć w niej udział codziennie, do 23 sierpnia. Dzień później odbędzie się losowanie nagród.

Zasady

W Konsulacie Kultury odbieramy mapę z kartą gry. W telefonie wpisujemy podany tam adres strony www. Na koniec zabawy robimy zdjęcie uzupełnionej karty gry i wysyłamy je na adres edukacja@gck.gdynia.pl

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą długopisów. Przydadzą się na trasie zabawy.

Żeby aplikacja zadziałała nie trzeba nic pobierać, ale niezbędne jest wyrażenie zgody na dostęp do usługi lokalizacji (posiadacze iphone’ów  robią to sami w ustawieniach ogólnych) oraz dostęp do mobilnego internetu. 

Poszczególne zadania wyświetlają się we wskazanych na mapie lokalizacjach. Odświeżając dane GPS, możecie zawsze sprawdzić odległość w metrach do każdego z punktów naszej zabawy. Powodzenia!


Dziś zakończyła się nasza rodzinna gra miejska „Odkryj Amerykę!” w wersji online. Dziękujemy za wspólną zabawę i wszystkie poprawne odpowiedzi. Do zwycięskich drużyn wysłaliśmy już maile z informacją, jak mogą odebrać nagrody.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie: Agacie S., Frankowi M., Marcie H., Agnieszce K., Anecie G. i Justynie G.


O grze

Któż z nas nie chciałby zostać odkrywcą? Często w tym celu trzeba wyruszyć na odległą i niebezpieczną wyprawę. Ale czasami wystarczy wziąć udział w niecodziennej grze miejskiej i inaczej spojrzeć na znane wcześniej ulice oraz budynki.

Zapowiadamy wyśmienitą zabawę dla całej rodziny. Gwarantujemy, że w mieście z morza i marzeń wspólnie okryjemy Amerykę! Dosłownie i w przenośni.

Rodzinna gra miejska „Odkryj Amerykę” odbędzie się 17 lipca w okolicach Konsulatu Kultury – na terenie od Dworca Gdynia Główna po Plac Kaszubski. Na ulicy Jana z Kolna 25, czyli w naszej siedzibie, każda drużyna otrzyma mapę, na podstawie której dotrze do rozsianych po okolicy punktów zabawy, gdzie czekać będą zadania do wykonania.

Do udziału w grze zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym (drużyny odkrywców mogą liczyć od 2 do 6 osób). Żeby wziąć w niej udział, oprócz silnego składu i dobrych zawodników, przyda się też telefon komórkowy z mobilnym dostęp do sieci i GPS.

Dla wszystkich drużyn, które rozwiążą zadania czekają drobne upominki od Konsulatu Kultury.

Nie możecie wziąć udziału w Odkrywaniu Ameryki 17 lipca 2021? Nie wszystko stracone. Do końca wakacji umożliwimy przejście części zadań w wersji online. Wystarczy, że odbierzecie mapę z Konsulatu Kultury i samodzielnie ruszycie po przygodę. Wśród rodzin, które zdecydują się na taką formę spędzenia czasu i odeślą nam zdjęcia uzupełnionych kart gry, rozlosujemy nagrody w trzecią rocznicę otwarcia Konsulatu Kultury – 24 sierpnia.

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156