Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020

MUZYKA

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 w dniach 20-26 lipca. Na żywo i ze świata. W Gdyni i w Internecie.

Od poniedziałku 20 lipca Gdynia zaprasza na Ladies’ Jazz Festival XVI – hybrydowy: na żywo i online festiwal muzyczny poświęcony kobietom jazzu i po prostu eleganckiej muzyki. W tym roku, ze względu na COVID-19 i związane z tym niedogodności ilość miejsc biletowanych jest niezwykle ograniczona i dystrybuowana przez stronę www.ladiesjazz.pl i specjalnie w tym celu uruchomiony adres zgłoszenia@ladiesjazz.pl. Organizatorzy zapraszają więc wszystkich entuzjastów dobrej muzyki w wykonaniu śmietanki dam jazzu do udziału w festiwalu również za pośrednictwem najnowszych zdobyczy IT, dokładny program poniżej:

Konsulat Kultury

20 lipca g. 19 – Dominika Czajkowska-Ptak
21 lipca g. 19 – Kinga Hornik
22 lipca g. 19 – Karolina Lipska
23 lipca g. 19 – Natalia Cepelik-Muiaga
24 lipca g. 19 – Irka Zapolska Laureatka Grand Prix LJF’19
25 lipca g. 19 – Na żywo i online: Iza Kowalewska i Hanna Banaszak. Ze świata: Eliane Elias i Stacey Kent

Teatr Muzyczny Gdynia

26 lipca g. 19 – Na żywo i online: Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo. Ze świata: Wendy Lands, Candy Dulfer, Beth Hart.

Wszystkie koncerty Ladies’ Jazz Festival 2020 można będzie odbierać za pośrednictwem Internetu. W tym celu organizatorzy polecają subskrybcję okazjonalnego kanału festiwalowego: https://www.youtube.com/watch?v=zmmlZzxzwO8

Dodatkowo wszystkie koncerty będą transmitowane na festiwalowy profilu FB Ladies’ Jazz. Sobotnie i niedzielne koncerty będą transmitowane również przez WP Pilot (wejście ze strony głównej WP.pl). A niedzielne koncerty częściowo również przez Radiową Trójkę.