Moje dobre życie – wizja, która przyciąga | Kultura Dobrego i Świadomego Życia

WARSZTATY

Zapraszamy na cykl warsztatów Kultura Dobrego i Świadomego Życia

Każdy z nas w głębi serca marzy o tym, by jego życie było dobre, szczęśliwe i satysfakcjonujące. Chcemy spełniać marzenia, cieszyć się z tego, kim jesteśmy i co robimy, ale czy pamiętamy o tym, jak wieść to dobre, świadome życie?

Teraz, gdy mamy poczucie, że nic już nie jest takie jak dawniej, gdy każdy dzień
przynosi niepokojące informacje, gdy nasze poczucie bezpieczeństwa osłabia się- jest to szczególnie ważne. Dlatego też poniższa propozycja, ma pomóc Tobie „zatrzymać się” w pędzie dnia codziennego po to, by dostrzec najgłębsze potrzeby i precyzyjnie zaplanować kroki na drodze do ich osiągnięcia z łatwością i lekkością.

Stworzyłyśmy cykl 7 warsztatów, podczas których dowiesz się, czym jest
kultura dobrego i świadomego życia.

Moje dobre życie – wizja, która przyciąga

Każdy z nas jest unikatową i niepowtarzalną jednostką. Stworzoną do tego, aby żyć życiem celowym, radosnym i szczęśliwym. I aby tak było, cały czas stawiamy sobie i realizujemy kolejne cele, które są dopełnieniem sensu i wizji naszego życia. A przy okazji biologia nam przy tym trochę pomaga i każdym razem, kiedy osiągamy wyznaczony cel, w naszym mózgu wytwarza się chemiczny związek, który daje nam poczucie rozkoszy i szczęścia.

Jeżeli czujesz, że:

• wszyscy wkoło realizują swoje marzenia i plany, tylko nie Ty;
  • potrzebujesz zmiany, a od dłuższego czasu tkwisz w „martwym” punkcie i nie posuwasz się do przodu;
  • Twoim życiem zawładnęła prokrastynacja a brak zapału i jasnej wizji utrudnia zrobienie kroku „na przód”;
  • przyszedł czas, żeby realizować swoje wizje i cele, a teraz szukasz praktycznych i skutecznych narzędzi.

Nie zostawiaj swojego życia przypadkowi…

Przyjdź na warsztat, dzięki któremu:

• Dowiesz się gdzie jesteś teraz i jak możesz to zmienić;
  • Dowiesz się dlaczego odwlekasz (prokrastynujesz) realizację celów;
  • Odnajdziesz wewnętrzną motywację do działania;
  • Sprecyzujesz wizję swojego życia, która ukierunkuje Twoje działania i sprawi, że zaczniesz podejmować wspierające Cię decyzję;
  • Pokonasz swoje wewnętrzne blokady, które stoją Ci na przeszkodzie;
  • Otrzymasz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci w szybszym tempie osiągać upragnione cele;

BONUS: dodatkowo otrzymasz ćwiczenia – w formie audio do pracy własnej.

Dla Kogo:

Cykl Warsztatów przeznaczony jest dla osób, dla których pogłębianie
świadomości i kultura życia są ważne. Dla osób gotowych podjąć wyzwanie i wspólnie z nami przejść drogę, która może czasem będzie zawiła, ale zmieni życie na lepsze i bardziej satysfakcjonujące. Dla tych, którzy dążą do stworzenia dobrego, świadomego życia, wypracowania wspierających nawyków i przekonań oraz zbudowania trwałej pewności siebie, aby skutecznie realizować ważne swoją życiową misję i czuć, że żyjesz „pełnią życia”.

Kiedy: 23 lutego (czwartek) godz. 18:00-20:00

Gdzie: Konsulat Kultury (ul. Jana z Kolna 25)

Inwestycja (cena za warsztat):

97 zł w przedsprzedaży (do 22. lutego), 120 zł w dniu warsztatu.

*Ze względu na komfort pracy – liczba miejsc ograniczona.

O nas:
Anna Krella
Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym i praktykiem Access Bars, managerem i project managerem, aktualnie związanym z branżą IT. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i SWPS (psychologia społeczna). W swojej pracy z klientami podczas sesji indywidualnych, jak również warsztatach i szkoleniach grupowych skupiam się na podnoszeniu jakości życia poprzez zastosowanie technik treningu mentalnego, wiedzy z obszaru psychologii i wieloletniego doświadczenia w pracy i kierowania zespołami. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, czytam i szukam kolejnych narzędzi uprzednio testując ich skuteczność na sobie. Prywatnie jestem żoną i mamą; zapalonym działkowcem, tropicielem uważności, morsem i joginką-amatorką. Znajdziesz mnie na Instagramie i FB: Anna Krella Trener Mentalny Confidential.

Daria Romanowska
Jestem pełną pasji trenerką, skutecznym doradcą i project managerem. Od wielu lat poszukuje najskuteczniejszych narzędzi „by cel nie pozostał tylko pobożnym życzeniem”. Moją misją jest pomóc Tobie w odkryciu wyjątkowego daru, który masz już w sobie. Następnie pokazać Ci takie narzędzia, które wykorzystasz do osiągnięcia, wymarzonych celów.
Każdą wolną chwilę, poświęcam na szkolenia związane z treningiem mentalnym oraz z rozwojem osobistym. Na co dzień zajmuję się zarządzaniem projektami oraz jestem kierownikiem zespołu planistów. Z połączenia pasji i doświadczenia, tworzę metodę alternatywnego planowania, którą wykorzystuję w pracy indywidualnej jak i na warsztatach. Wyznaję zasadę: 80% sukcesu to praca wewnętrzna a 20% to planowanie i strategia. Jeżeli chcesz ujrzeć zmianę w świecie zewnętrznym to najpierw twój świat wewnętrzny i podświadomość potrzebuje transformacji. Prywatnie jestem żoną i mamą. Od kiedy pamiętam uprawiam sporty, pasjonuje się tańcem współczesnym oraz od wielu lat codziennie medytuję. Znajdziesz mnie na Instagramie: alternatywne_planowanie i na FB: Alternatywne Planowanie Daria Romanowska.

Najbliższe warsztaty:

23 lutego 2023, czwartek, godz. 18:00