Relaks w czystej postaci | Kultura Dobrego i Świadomego Życia

WARSZTATY

Zapraszamy na cykl warsztatów Kultura Dobrego i Świadomego Życia

Każdy z nas w głębi serca marzy o tym, by jego życie było dobre, szczęśliwe i satysfakcjonujące. Chcemy spełniać marzenia, cieszyć się z tego, kim jesteśmy i co robimy, ale czy pamiętamy o tym, jak wieść to dobre, świadome życie?

Teraz, gdy mamy poczucie, że nic już nie jest takie jak dawniej, gdy każdy dzień przynosi niepokojące informacje, gdy nasze poczucie bezpieczeństwa osłabia się- jest to szczególnie ważne. Dlatego też poniższa propozycja, ma pomóc Tobie „zatrzymać się” w pędzie dnia codziennego po to, by dostrzec najgłębsze potrzeby i precyzyjnie zaplanować kroki na drodze do ich osiągnięcia z łatwością i lekkością.

Oto cykl 7 warsztatów, podczas których dowiesz się czym jest kultura dobrego i świadomego życia.

12.01.2023 Relaks w czystej postaci
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, dla których wewnętrzny spokój jest ważny, choć nie do końca jeszcze odkryty. Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybko reagować na sytuacje stresujące i wprowadzić do swojego życia prostych technik, które przybliżą do upragnionego „świętego spokoju”, dzięki któremu będą mogli realizować swoje upragnione cele i marzenia.

  • Warsztat w całości poświęcimy praktycznym metodom radzenia sobie ze stresem;
  • Nauczymy Cię skutecznej odpowiedzi na sytuacje stresujące;
  • Poznasz sprawdzone techniki relaksacyjne, które z łatwością zastosujesz niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz oraz od ilości czasu, który chcesz na relaks poświęcić.

Dla Kogo:

Cykl Warsztatów przeznaczony jest dla osób, dla których pogłębianie świadomości i kultura życia są ważne. Dla osób gotowych podjąć wyzwanie i wspólnie z nami przejść drogę, która może czasem będzie zawiła, ale zmieni życie na lepsze i bardziej satysfakcjonujące. Dla tych, którzy dążą do stworzenia dobrego, świadomego życia, wypracowania wspierających nawyków i przekonań oraz zbudowania trwałej pewności siebie aby skutecznie realizować ważne swoją życiową misję i czuć, że żyjesz „pełnią życia”.

Kiedy: 12 stycznia (czwartek) godz.: 18.00-20.00
Gdzie: Konsulat Kultury (ul. Jana z Kolna 25)

Inwestycja za warsztat:
97 zł w przedsprzedaży (do 11 stycznia),
120 zł w dniu warsztatu.

link do biletów
h

*Ze względu na komfort pracy – liczba miejsc ograniczona.

O nas:
Anna Krella
Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym i praktykiem Access Bars, managerem i project managerem, aktualnie związanym z branżą IT. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i SWPS (psychologia społeczna). W swojej pracy z klientami podczas sesji indywidualnych, jak również warsztatach i szkoleniach grupowych skupiam się na podnoszeniu jakości życia poprzez zastosowanie technik treningu mentalnego, wiedzy z obszaru psychologii i wieloletniego doświadczenia w pracy i kierowania zespołami. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, czytam i szukam kolejnych narzędzi uprzednio testując ich skuteczność na sobie. Prywatnie jestem żoną i mamą; zapalonym działkowcem, tropicielem uważności, morsem i joginką-amatorką. Znajdziesz mnie na Instagramie i FB: Anna Krella Trener Mentalny Confidential.

Daria Romanowska
Jestem pełną pasji trenerką, skutecznym doradcą i project managerem. Od wielu lat poszukuje najskuteczniejszych narzędzi „by cel nie pozostał tylko pobożnym życzeniem”. Moją misją jest pomóc Tobie w odkryciu wyjątkowego daru, który masz już w sobie. Następnie pokazać Ci takie narzędzia, które wykorzystasz do osiągnięcia, wymarzonych celów.
Każdą wolną chwilę, poświęcam na szkolenia związane z treningiem mentalnym oraz z rozwojem osobistym. Na co dzień zajmuję się zarządzaniem projektami oraz jestem kierownikiem zespołu planistów. Z połączenia pasji i doświadczenia, tworzę metodę alternatywnego planowania, którą wykorzystuję w pracy indywidualnej jak i na warsztatach. Wyznaję zasadę: 80% sukcesu to praca wewnętrzna a 20% to planowanie i strategia. Jeżeli chcesz ujrzeć zmianę w świecie zewnętrznym to najpierw twój świat wewnętrzny i podświadomość potrzebuje transformacji. Prywatnie jestem żoną i mamą. Od kiedy pamiętam uprawiam sporty, pasjonuje się tańcem współczesnym oraz od wielu lat codziennie medytuję. Znajdziesz mnie na Instagramie: alternatywne_planowanie i na FB: Alternatywne Planowanie Daria Romanowska.

Najbliższe warsztaty:

12 stycznia 2023, czwartek, godz. 18:00
Relaks w czystej postaci 

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156