Koncert: Podróże Dalekie i Bliskie|Anna Ciaszkiewicz i goście

MUZYKA

Anna Ciaszkiewicz i jej goście – to spotkania cykliczne mające na celu promowanie lokalnych Twórców nieprofesjonalnych.

Anna Ciaszkiewicz – autorka tekstów piosenek, podróżniczka z gitarą i pasją śpiewania od dziecka. Jest również z wykształcenia etnografem i antropologiem kultury. Za cel obrała sobie promowanie na lokalnej scenie Konsulatu Kultury ludzi z pasją, którzy nieprofesjonalnie uprawiają sztukę, malarstwo, rzeźbiarstwo, piszą wiersze oraz zajmują się różnymi formami sztuki.

Tym razem zapraszamy na koncert Podróże Dalekie i Bliskie – zabierzemy Państwa w świat przyrody naszej lokalnej oraz przedstawimy relację z rejsu 4-miesięcznego Grecja-wyspy Kanaryjskie, którego kapitanem była Marta Kania.

Gośćmi na tym koncercie będą:

Lucyna Mieczkowska – arteterapetutka, animatorka kultury, żeglarka społeczniczka, artystka domowa. Działa pod szyldem Pracownia Arteterapeutyczna RE, współpracuje z Kaszubskim Uniwersytetem Ludowym w Wieżycy.

Marta Kania – autorka tekstów piosenek, wierszy, kompozytorka, Kapitan Jachtowy, bard z gitarą.

Odbędzie się również wkład przedstawiciela Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na temat trójmiejskich plaż.