Koncert duetu Karoliny Merdy i Krzysztofa Wojciechowskiego

MUZYKA

Studio Konsulat zaprasza na koncert online duetu Karoliny Merdy i Krzysztofa Wojciechowskiego.

Koncert będzie transmitowany na naszym fanpage’u na Facebooku Studio Konsulat, a także na naszym kanale na YouTube.

LINK: https://bit.ly/StudioKonsulat

Piosenki:

1️⃣ „Shallow” – muzyka i tekst: Lady Gaga, Andrew Wyatt, Anthony Rossomando oraz Mark Ronson,
2️⃣ „Skyfall” – muzyka i tekst: Paul Epworth,
3️⃣ „Tango Nie!” ze spektaklu Lalka- muzyka Piotr Dziubek, słowa Rafał Dziwisz w aranżacji Krzysztofa Wojciechowskiego
4️⃣ „She used to be mine” – muzyka i tekst: Sara Bareilles
5️⃣ „Too beautiful for words” – Brenda Russell, Allee Willis, Stephen Bray
6️⃣ „A song for you” – muzyka i tekst: Leon Russell.
7️⃣ „Nothing stops another day” – Dave Steward, Glen Ballard
8️⃣ „Jednego serca!” – Adam Asnyk, Czesław Miłosz
9️⃣ „Wielkim dziełem człowiek jest” – tekst James Rado i Gerome Ragni, muzyka Galt MacDermot. Tłumaczenie: Małgorzata Ryś

Karolina Merda
Aktorka Teatr Muzyczny Gdynia (w zespole od 2004). Występowała w następujących spektaklach: „Piotruś Pan”, „Przygody Sindbada Żeglarza”, „Shrek”, „Grease”, „Bal w operze”, „Francesco”, Footloose – wrzuć luz!”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Dracula”, „Chicago”, „Jesus Christ Superstar”.

Krzysztof Wojciechowski
Laureat wielu nagród, w tym Nagrody Specjalnej Marszałka Województwa Pomorskiego za wybitne zasługi w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego (2018), Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni (2013) oraz Nagrody Dyrektora Teatru Muzycznego w Gdyni (2011).

W 2008 roku podjął pracę w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie nadal rozwija swoje pasje teatralne i muzyczne. Od 2010 zatrudniony w Studium Wokalno-Aktorskim w Gdyni. Jest aranżerem, muzykiem i współtwórcą wielu koncertów i projektów muzycznych w szkole oraz poza nią. Kompozytor muzyki do spektakli między innymi Teatru Gargulec i Fundacji „Pomysłodalnia”.