Ania Ciaszkiewicz i goście | koncert | Bazuna

MUZYKA

Zapraszamy na spotkanie z Anią Ciaszkiewicz i jej gośćmi. 

W repertuarze piosenki noworoczne. To pierwsze z cyklu spotkanie wokół bazuny w Cafe Kultura w Konsulacie Kultury w Gdyni.

http://annaciaszkiewicz.com/

Anna Ciaszkiewicz, z wykształcenia etnograf i fizjoterapeuta, związana ze sceną od ponad 20 lat, z gitarą – od dziecka. Jako dojrzała kobieta pojawiła się na scenie z autorskim, balladowym i nostalgicznym repertuarem, aby gitarową muzyką oraz poetyckim słowem nastrajać i leczyć ludzkie serca.

Artystka melancholijna, nieco staroświecka i zakochana w „zwykłości”, którą unosi do rangi niezwykłości i małych cudów. Jest mistrzem dostrzegania tego, czego nie zauważają inni i respektowania mocy tych spojrzeń.Na scenie elegancka i skromna, charyzmatycznie potrafi zapanować nad publicznością repertuarem, używając zabiegów „białej magii” – subtelności, czaru gitary, mądrych słów i zaśpiewów.

Poszukuje i eksperymentuje. Raz romansuje z balladami, a ostatnio – coraz częściej – sięga po nastrojowe fado. Zdecydowanie unika dramatycznych, wystudiowanych tonów.W maju tego roku ukazała się na rynku jej solowa, debiutancka płyta pt. „Ballady ponad mgłą”, a w małym, prywatnym studiu już trwają prace nad kolejnym materiałem.

Koncert odbędzie się w Cafe Kultura 20 stycznia o godz. 18:00.
Wstęp wolny

Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156