Klub Marketingowy | WIDEO MARKETING

SPOTKANIE

W imieniu organizatorów zapraszamy na biznesowe spotkania przy kawie w Gdyni | № 4

Podczas grudniowego spotkania klubu marketignowego porozmawiamy o WIDEO MARKETINGU

Wiesz, że……80% ruchu internetowego generowana jest już na treściach wideo i są one 2-krotnie częściej udostępniane przez użytkowników mediów społecznościowych, w porównaniu z postami z tekstem i zdjęciami?Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz wideo do rozwoju swojej firmy – lepszej okazji, żeby zapoznać się z tematem nie będzie!Na scenie pojawi się aż 2 prelegentów – ekspertów, którzy na codzień tworzą wideo i na jego podstawie rozwijają firmy!

Kiedy? 7 grudnia godzina 18:00!

Za ile? 15 zł (opłata za gwarancje miejsca i przygotowanie materiałów na klubowe prelekcje, no i połowa to podatek)

Bilety dostępne online

Zapraszamy 15 minut wcześniej, żeby spokojnie móc się rozgościć, zamówić pyszną kawę i ciasto dostępne na miejscu przed rozpoczęciem spotkania 

Co to jest Klub Marketingowy?

Klub marketingowy to spotkania przedsiębiorców, osób pracujących na stanowiskach związanych z marketingiem i sprzedażą, a także pasjonatów czy ludzi planujących założyć swoją działalność.

W luźnej atmosferze poruszamy biznesowe tematy, rozmawiamy o trendach, rozwiewamy wątpliwości i poruszamy zagadnienia dotyczącej wyzwań każdej branży. Wspólnie staramy się rozwiązywać bieżące problemy przedsiębiorców, wspierając swoje działania i budując relacje biznesowe.

Na każdym spotkaniu będziemy poruszać jeden temat wiodący, w ramach którego będziemy edukować, dzielić się doświadczeniem i inspirować do rozwoju swoich firm.

Klub marketingowy tworzy społeczność, dlatego istotnym elementem spotkań jest dyskusja i wymiana poglądów na dany temat. Zaangażowanie uczestników to klucz do wzajemnego rozwoju, wymiany poglądów i nauki na cudzych błędach.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o przemyślaną rezerwacje miejsc.

Organizatorem wydarzenia jest Magda Piórkowska prowadząca firmę „Umiem w marketing”. Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem i sprzedażą, prowadząc szkolenia, kursy i konsultacje biznesowe. Codziennie dzieli się wiedzą z marketingu w przystępny sposób na swoim Instagramie: @umiem_w_marketing.


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156