KANWA KOBIET | rozwojowa grupa wsparcia kobiet

SPOTKANIE

„Kanwa Kobiet”
…to my tworzymy dzieło ze swojego życia.

Kanwa wg słownika języka polskiego to wydarzenia, na podstawie których powstało jakieś dzieło literackie. Bez oceny historii Twojego życia, doceniając to co już mamy, czym się stałyśmy, udzielimy sobie wsparcia w czułej obecności i zrozumieniu. Przyjrzymy się sobie i sobie nawzajem bo nic tak jak bycie w kontekście nie ułatwia nabrania dystansu i zdrowego podejścia do samego siebie. Na tej kanwie będziemy doświadczać i odkrywać kolejnych warstw siebie. Stwórzmy razem dzieło sztuki! 

Poprzez ruch, taniec, wzajemne wsparcie, inspiracje i współtworzenie doświadczeń będziemy razem iść drogą odkrywania kolejnych wersji siebie. Już teraz jesteś wystarczająca, a to co wnosisz sobą do wszechświata jest bezcenne, nigdy w to nie wątp. Jeśli jesteś w kryzysie albo masz chęć zrobić coś dla siebie, zachęcam do współtworzenia tej wspólnoty.Będziemy współtworzyć spotkania raz w tygodniu na scenie swojego życia w przenośni i dosłownie bo na sali widowiskowej Konsulatu Kultury w Gdyni. Taka sceneria ma za zadanie wspierać proces rozwojowo-autoterapetyczny. 

Twórcze doświadczenia zbliżają nas do siebie. Lubimy przebywać w salach kinowych, muzeach i teatrach, ponieważ to daje nam poczucie wspólnoty i zapobiega depresji. (…) Opowieść, obrazy i muzyka pojawiają się we wszystkich kulturach na kuli ziemskiej, ponieważ (…) wiążą nas ze sobą„.
(Hilde Ostby „Dlaczego marzyciele uratują świat”).

Inicjatorka:
Nazywam się Anna Mayer. 
Jestem pedagogiem socjoterapeutą, mamą, a przede wszystkim kobietą w drodze do prawdziwej siebie. Tworzę bloga na FB: 
Anna Mayer. Skylife Me&you.
Kilka miesięcy temu przyszło do mnie pewne olśnienie w postaci zdania: „Zaczynam się tam, gdzie kończy się kłamstwo”. Moc stwórcza słowa zamanifestowała sie szeregiem, a właściwie lawiną namacalnych zmian w moim życiu. Ku memu ogromnemu zdziwieniu zaczęły się dziać cuda tak wielkie, że zainteresowałam się mocą kreacji swojego szczęśliwego i autentycznego życia. Zrodziła się we mnie ogromna potrzeba i pomysł spotkań z innymi kobietami aby razem, we wspólnym kontekście doświadczeń, stworzyć nieprzeciętne miejsce na prawdziwe cuda nas. 

Jeśli Twoja głęboka kobieca mądrość woła Cię, aby się nią dzielić i pozwolić uzdrowić to, co tego potrzebuje, zapraszam. Spotkania będą miały miejsce raz w tygodniu, będą trwały 2,5 godziny i odbędą się w sali widowiskowej w Konsulacie Kultury w Gdyni.

W pierwszym spotkaniu możesz wziąć udział bezpłatnie aby poczuć czy to grupa dla Ciebie. Kolejne spotkania w formie jednomiesięcznego karnetu w cenie 280zł za cztery 2,5 godzinne spotkania.

Zapisy na: annamayercoach@gmail.com lub tel. 888 998 737

Termin rozpoczęcia: 12 stycznia 2023Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156