Arkadiusz Jakubik „Romeo i Julia żyją”| koncert

MUZYKA

Czy można opowiedzieć, zagrać i wyśpiewać na scenie film fabularny? Można.

„Romeo i Julia żyją” to oryginalny, autorski projekt Arkadiusza Jakubika. To spektakl, muzyczny perfomans, film i koncert w jednym. Jakubikowi na scenie towarzyszą muzycy. Oprócz tego, że grają, są również aktorami w tym performansie.

W warstwie fabularnej „Romeo i Julia żyją” to melodramatyczno-komediowa, pełna napięcia, emocji i zwrotów akcji opowieść o miłości. Jakubik zabiera nas w niezwykłą podróż do małego miasteczka. Opowiada i wyśpiewuje filmową historię o Romeo i Julii po czterdziestce, która kończy się happy endem.

To koncertowy spektakl, który działa przede wszystkim na wyobraźnię. Widz wychodzi z sali nie tylko z emocjami, ale i własną wersją filmu – stworzoną w swojej głowie.

Fot. Bartosz Maciejewski anywhere.pl


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156