Idąc do… czyli historia Małego Księcia

TEATR

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi. Choć niewielu o tym pamięta” – napisał w przedmowie do swej opowieści o Małym Księciu Antoine de Saint-Exupéry.

I właśnie po drugiej stronie lustra, znalezionego wśród rupieci na opuszczonym strychu, bohater – pilot odnajdzie małego chłopca. Siebie sprzed lat. Z czasów, kiedy był jeszcze dzieckiem. W tym lustrze, jak w soczewce, obejrzy jak dorastał, uczył się, doświadczał. A wszystko przez spotkania z mieszkańcami planet. Zobaczy też swoją śmierć, śmierć dziecka, które w nim było. To moment, kiedy stanie się Dorosły.

O tym będzie ten spektakl. A wszystko to z zaskakującą muzyką, dynamiczną choreografią i w ciekawej oprawie scenograficznej.

Zapraszamy na spotkanie z Królem, Pijakiem, Bankierem, Różą i innymi znanymi postaciami przedstawionymi w zupełnie nowym świetle.  A przede wszystkim zapraszamy na spotkanie z Małym Księciem, który mieszka gdzieś głęboko w każdym z nas…