GdyniaROCKZ!

KONCERT | Podwórko.art

W imieniu Przestrzeni Rozrywkowej Podwórko.art zapraszamy na Gdynia Rockz!

GdyniaROCKZ! czyli nowy festiwal na koncertowej mapie Polski zrzeszający najciekawsze trójmiejskie zespoły rockowe.

ZAGRAJĄ:
27 maja Hard Rockowy Piątek
Lipali / Sautrus / Carnage / Hellvoid / Lady Killer / Danziger

28 maja Alternatywna Sobota
Nightrun87 / Kiev Office / Mùlk / Why Bother? / Cisza Nocna / Rushed Hope

START: 17:00
BILETY: 35 PLN (bilet jednodniowy) – bilety dostępne w klubie w dniu koncertów.

Wydarzenie na Fb

LIPALI
Zespół na którego czele stoi Tomasz ‚Lipa’ Lipnicki lider legendarnego już Illusion. Headliner pierwszego dnia festiwalu zagra największe hity ze swoich siedmiu albumów studyjnych.

SAUTRUS
Sautrus to kapela grająca ciężki psychodeliczny rock. Zespół znalazł swoją niszę, zręcznie łącząc elementy rocka psychodelicznego, stoner rocka i rytualnej trance’owości, w całości polanych brzmieniem charakterystycznym dla lat 70-tych.

CARNAGE
Twórczość zespołu to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy koncert jest wulkanem energii, którą zaraża publiczność. Różnorodność i wielowymiarowość utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiają na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.

HELLVOID
Hellvoid to zespół, w który składa się z wokalisty, perkusisty i…. dwóch basistów! Muzyka wykonywana przez nich określana jest jako bass’ n’roll/dual bass doom.

LADY KILLER
Zespół z Gdyni, łączący brzmienie Hard Rock’a z unowocześnionym wyglądem lat 80 oraz nieprzeciętną energią na scenie.

DANZIGER
Punkowy zespół z Gdańska. Sami o sobie mówią: Nasze najlepsze koncerty to te, które zostały odwołane.

WILLIAM MALCOLM / NIGHTRUN87
Neo 80’s, Synthwave, Synthpop one man live act from the Future! William Malcolm to amerykańsko-brytyjski wokalista, muzyk, producent i kompozytor mieszkający w Trójmieście.

KIEV OFFICE
Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia. Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie.

MULK
Ich pierwszy album jest określany jako najlepszych i najciekawszych debiut ostatnich lat, a nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa…

WHY BOTHER?
Why Bother? to nowy trójmiejski twór założony przez Bartosza „Boro” Borowskiego (Lonker See, B3-33) Macieja Szkudlarka (Lastryko, Logophonic) oraz Łukasza Kumańskiego (Me and That Man, Mulk). Grają muzykę z pogranicza noise rocka, punka i psychodeli.

CISZA NOCNA
Dźwięki wydobyte z astralnej przestrzeni marzeń i opowieści pozostawione przemilczane w mroku to coś czego można spodziewać się po twórczości Ciszy Nocnej. Pink Floyd na jazzowej imprezie z Tool’em.

RUSHED HOPE
Grają szeroko pojętego rocka melodyjnego z domieszką metalu i progresji. Urozmaicona warstwa instrumentalna oraz refleksyjne teksty. Opowieść, nie pojedynczy utwór.


PATRONAT GdyniaROCKZ!:
Black Widow Radio, Muzykoholicy, Kvlt, , Metal Music Attack, Radio Wihajster, Gazeta Świętojańska, Kulturalne Media, Metal Duma Productions, Z Innej Bajki, RocKamila, Wiara Rocka, heavyrock.pl, Koncertoholicy, koncertomania.pl, rock3miasto.pl, Projekt Events, Trójmiasto – wydarzysie.pl, Rock Kompas, MetalRuleZ, MetalSide, Strefa Music Art., LupusUnleashed, Trojmiasto.pl, Szarpidrut PL, Rock Rebelia – Niezależny Front Rockowy, Metal Crush ‚zine, Halkile, Music Wolves

A już 3.06.2022 r. wielkie otwarcie strefy letniej PODWÓRKO.ART! Więcej informacji oraz wszystkie wydarzenia:
Podworko.art

Zapraszamy w imieniu organizatorów!


Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156