Warsztaty, animacje i Wielki Teleturniej

DLA DZIECI

Animatorki do wzięcia zapraszają dzieci w wieku 5-10 lat na warsztaty, które odbędą się już w najbliższy czwartek o godz. 18:15 🙂 Online – na fanpage’u Studio Konsulat oraz Konsulat Kultury I Gdyńskie Centrum Kultury oraz na You Tube https://www.youtube.com/channel/UCyrW5IANbFjKqRJJON3xljg/live

Głównym punktem animacji będzie Wielki Teleturniej, czyli autorskie Państwa i Miasta, który poprzedzą animacje ruchowe i umysłowe (rozgrzewka muzyczna, ćwiczenia pamięciowe). Podczas programu dzieciaki będą mogły połączyć się z nami i na wizji wysłać pozdrowienia swoim bliskim.

Zajęcia poprowadzą Małgorzata Choroszewska i Sylwia Drzycimska, czyli Zosia i Zuza – aktorki i animatorki, które mogliście spotkać podczas wielu imprez w Gdyni, m.in. Dnia Dziecka czy na urodzinowym balu karnawałowym. Od lat prowadzą różne wydarzenia dla dzieci na terenie całej Polski, a na codzień grają w Narodowym Teatrze Edukacji we Wrocławiu.