Mała Gdyńska Filharmonia – popołudnia muzyczne dla dzieci

MUZYKA

Popołudnia muzyczne dla dzieci w wieku 7-14 lat to nasz nowy projekt, który pojawił się w Gdyńskim Centrum Kultury wraz z przeprowadzką do nowej siedziby. W nowoczesnym i pięknym wnętrzu prezentujemy fantastyczne koncerty o różnorodnej tematyce, wzbogacone o dodatkowe efekty multimedialne.

Popołudnia muzyczne dla dzieci w wieku 7-14 lat
Gdyńskie Centrum Kultury, ul. Jana z Kolna 25

KONCEPCJA I PROWADZENIE: Karolina Klawitter

„Fuga, toccata i świat Jana Sebastiana Bacha”

19 maja 2019, niedziela, godz. 14 – KUP BILET

W trakcie majowego koncertu przeniesiemy się w czasie do XVI i XVII wieku. „Barocco” to portugalskie słowo, które oznacza nieregularną perłę. Stąd też się wzięła nazwa epoki, a tworzona w baroku muzyka była fantazyjna i zdobna. Zapraszamy na niezapomniany koncert. Będą wspaniali goście, ciekawe instrumenty, konkursy i muzyczne niespodzianki.

Wykonawcy:
Baltic String Quartet w składzie: Tomasz Diakun – I skrzypce, Sylwia Kolińska – II skrzypce, Tomasz Pozorski – altówka, Kamila Pietrzak – wiolonczela, Tomasz Jocz – fortepian.

„Walizka jazzowych rytmów”

2 czerwca 2019, niedziela, godz. 14 – KUP BILET

Na scenie pojawi się wyjątkowa wokalistka i jej zespół. Zaprezentują własne aranżacje najpopularniejszych standardów muzyki jazzowej. Nie zabraknie muzycznych niespodzianek i naprawdę dobrej zabawy.

Wykonawcy:
Hanna Woźniak – wokal i jej Band.